נמסר ביום ראשון, ט"ז ניסן תשע"ה (5.4.15)

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, מגן ושומר על מדינת ישראל אדמת הקודש ועל היהודים שנמצאים בה. הקדוש-ברוך-הוא מבלבל את כל ארצות ערב והם 'מכרסמים' זה את זה והורסים זה את זה. גם מדינות אחרות מערבב בורא עולם ומסכסך ביניהם והם הורסים זה את זה.
כל הערבים המוסלמים וכל המדינות שהן נגד מדינת ישראל, לא משנה איפה בעולם - הקדוש-ברוך-הוא מביא להם מהלומות קשות ביותר ומכניס ביניהם שנאה עמוקה מאוד. מלחמת גוג ומגוג היא להם ולא במדינת ישראל.
כשיהודים בארץ ישראל ובעולם כולו, רואים את הניסים הגדולים שהקדוש-ברוך-הוא עושה ונלחם להגנת מדינת ישראל, הם צריכים להבין שאלו ניסים גדולים שעושה הקדוש-ברוך-הוא, כאן רואים את מלאכת עבודת ה', איך הקדוש-ברוך-הוא מגן על מדינת ישראל. לא הממשלה מגינה ולא אף אחד אחר מגן - בורא עולם בלבד עושה את עבודת הקודש הזו.
הבקשה של הקדוש-ברוך-הוא שעם ישראל ינהג באהבת חינם, שעם ישראל יהיו מלוכדים ומאוחדים, יתפללו אליו וילמדו תורה והקדוש-ברוך-הוא יעשה את העבודה להגן ולשמור על מדינת ישראל ועל כל יהודי ויהודי שנמצא במדינת ישראל.
בורא עולם עושה את כל הסיבוכים והסכסוכים האלה בין כל המדינות, עושה להם 'מגדל בבל' בכדי שעם ישראל יאמינו, יצעקו ויזעקו לבורא עולם, ויודו לקדוש-ברוך-הוא על כל הטוב שהוא נותן להם ומעיר אותם לדרך הנכונה. כשעם ישראל רואים את כל אלה, בורא עולם מבקש מהם: תזעקו ותבקשו ממני שאמליך את מלך המשיח צדקנו בזמן הקרוב!
ממשלת ישראל וחברי הכנסת הנבחרים - צריכים להתאחד באופן דחוף ולעזור זה לזה. לא לחפש כבוד וכיסא - זה זלזול בעם היהודי בישראל ובעולם כולו ובקדוש-ברוך-הוא.
צבא-הגנה-לישראל צריך להמשיך להיות ערני מאוד, עד שתקום ממשלה חזקה. צבא-הגנה-לישראל צריך לשמור מאילת ועד מטולה בערנות גבוהה.
עוד דבר חשוב: לבדוק טוב טוב את המנהרות ברצועת עזה!!! הם עובדים יום ולילה ומחכים לזמן הנכון להפתיע את ישראל.
אבו מאזן שקרן, נוכל ונחש. רוצה לעשות מלכודת לישראל עם ה'דיבור הנעים' שלו.
הגויים סביבנו יודעים מה זאת אדמת הקודש ארץ ישראל. הם יודעים שהקדוש-ברוך-הוא הבטיח ליהודים את ארץ ישראל - ארץ זבת חלב ודבש. כל היהודים בארץ צריכים גם הם לדעת את זה!
הכלכלה של מדינת ישראל פורחת ומוצלחת. לא ישתנה כלום, מה שהיה הוא שיהיה. בורא עולם הוא זן ומפרנס את מדינת ישראל ואת כל העולם. יש עבודה לכולם, ירצו לעבוד תהיה עבודה, לא ירצו לא תהיה עבודה – 'בזעת אפיך תאכל לחם'.
סוריה נמחקת ונמחקת.
עיראק נמחקת ונמחקת.
ירדן נראית כאילו היא ותרנית. ראש ממשלת ירדן מפחד שיהרגו אותו. הוא מחכה לאבו מאזן וארצות הברית שמבטיחים לו לקבל חלקת אדמה שישים בה את כל הפליטים.
מצרים המוסלמים הקיצוניים לא יוותרו מלעשות מהפכה, החמאס לא יוותר ודאע"ש לא יוותר. כשיהיו מכות קשות במצרים – אז התקשורת תפרסם.
תורכיה כולה דאע"ש ומוקפת דאע"ש. ארדואן לא יודע איך לרדת מהעץ כדי שמדינת ישראל תעזור לו.
חיזבאללה ונסראללה לא יכולים לפעול, כרגע כי צבא-הגנה-לישראל מונע מתחמושת ונשק להגיע אליהם. בכל זאת מגיעים תחמושת ונשק בדרך לא דרך. חיזבאללה ונסראללה מחכים לתמיכה של מדינה ערבית כדי להציק לישראל.
איראן רוקדת וצוהלת, הם חושבים שהשיגו את מה שהם רוצים – טעות גדולה! לא השיגו כלום, בורא עולם לא ייתן להם להרים את הראש. אם יהיו להם כוונות לפגוע בישראל, בורא עולם ינחית עליהם עשר מכות שעוד לא נבראו מתחילת העולם.
האנטישמיות בעולם עומדת להתגבר חזק יותר מחזק. היהודים, שחלק מהם יתעקשו לא לעלות לארץ ישראל - לא מרחמים על ילדיהם הקטנים. תעלו דחוף לארץ ישראל, תצילו את חייכם וחיי משפחותיכם. זה רציני ביותר, זה לא משחק - זה חיי אדם!
יימשכו אסונות הטבע ויתגברו קשה יותר מקשה, שריפות ואש, רעידות אדמה ושיטפונות, רוחות קשות ושלגים, גשמים ומחלות. יהיו טעויות של רופאים בטיפול בחולים. מטוסים ימשיכו להסתבך וליפול, אוניות יסתבכו ורכבות ימשיכו להסתבך ולרדת מהמסילות.
הקדוש-ברוך-הוא נתן מתנה יפה בחג הפסח בליל הסדר, פסח טוב לעם ישראל. יהודים צריכים לשמוח, להאיר פנים זה לזה ולשמוח על כל מה שנתן להם הקדוש-ברוך-הוא!
הגשם שהיה טיהר את אדמת הקודש ליהודים.
בפסח הזה, שנת תשע"ה, כל היהודים הגרים במדינת ישראל ייצאו ממצוקותיהם, מכאוביהם וכל בעיותיהם ותפתח להם הדרך לברכה והצלחה! שלא נטעה ולא נתבלבל – תבחר בטוב יהיה לך טוב, לא תבחר בטוב – יודע מה יהיה.
אליהו הנביא הראשון הוא גם אליהו הנביא האחרון, הוא בא לבשר את המלכת מלך המשיח באמצעות נבואה וחזון. אליהו הנביא הוא לא בשר ודם, כמו שהוא בא לבריתות ולא רואים אותו, כך גם עכשיו. כשהוא יבוא לבשר על המלכת מלך המשיח, הוא יבוא בחלומות, נבואה וחזיונות. כל הסימנים שיש בעולם, כל הסיבוכים והתסבוכות הם בשביל להראות ליהודים בארץ ישראל וליהודים מחוץ לארץ ישראל, שקרובה המלכת משיח בן דוד ברחמים!

קטגוריה: