בהלווית מרן פוסק הדור הגר"ש וואזנר זצוק"ל בבני ברק טופלו ע"י מתנדבי איחוד הצלה 113 נפגעים, מתוכם: הרוג, שני נפגעים באורח אנוש, 4 נפגעים בינוני והשאר טופלו במצב קל, מדובר במקרי חבלות, פציעות, נפילות מגובה, מקרי עלפונות ואיבוד הכרה, ומקרים רפואיים נוספים.

אפי פלדמן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק מסר: "לצערינו במהלך הוצאת המיטה מבניין הישיבה אירעה קריסה אנושית ומספר רב של מלווים נפלו האחד על השני, מספר בני אדם נרמסו ונפגעו באורח קשה בינוני וקל, רופא וחובשים של איחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה אך למרבה הצער נקבע מוות בבית החולים על אחד הנפגעים, ושני נפגעים נוספים מאושפזים במצב אנוש ולא יציב".

כבה הנר המערבי
מועצת חכמי התורה של תנועת ש״ס, רבנן ותלמידהון, יו"ר התנועה הרב אריה דרעי, נציגי התנועה ופעיליה, מבכים יחד עם כלל ישראל בארץ ובתפוצות, את הסתלקותו של פוסק הדור, משיירי כנסת הגדולה מרן הגר״ש וואזנר זצוק״ל, בעל שו״ת שבט הלוי, גאב״ד זכרון מאיר וראש ישיבת חכמי לובלין.
נודע בגאונותו המופלגת בכל מכמני התורה ובפסקיו ששוגרו לקצוות עולם והאירו נתיבותיהם של קהילות רבות. עמד בקשרי ידידות אמיצים עם מרן הגר״ע יוסף זיע״א ובקשר ארוך של חליפת מכתבים בעמקות ההלכה והפסק.
תנועת ש״ס אבלה יחד עם כל בית ישראל על האבדן הגדול לעולם התורה.
ומן השמים ננוחם וה׳ ירפא את שבר עמו אכי״ר.

סוכנות הידיעות חדשות 24

קטגוריה:

תגיות: