החיבור של כל המגזרים בעם משמחות את אלי ישי ובעמודו האישי הצהיר אלי ישי: יחד בבית אל
הביטו בתמונות. יחד זה חלום שמתגשם. החיבור בין הציבורים שנחשב בעבר כבלתי אפשרי מתקדם בצעדי ענק. יחד נפעל למען תורת ישראל עם ישראל וארץ ישראל.

הערב מתקיים כינוס גדול בירושלים של הכוחות האמוניים המובילים במפלגה בנוכחות הרב מאזוז שליט״א, הרב צבי טאו שליט״א והרב דב ליאור שליט״א.
בירכתי על הכינוס ואמרתי שזאת המהות של יחד שבטי ישראל, ושיש לפעול בכל הכח נגד החקיקה האנטי דתית ולבלום אותה.
אמרתי שהבשורה הגדולה של היחד היא לאחד גם בתוך המגזרים בין דעות שונות ושאני מתחזק מהמסירות של הרבנים.
שנזכה לקדש שם שמים ולפעול למען עם ישראל.

שימו לב למה שמשותף לכל הכנסים וחוגי הבית שלנו: אחדות! ולא משנה אם זה חוג בית או כינוס עם אלפי משתתפים, הקהל מורכב מחרדים, חובשי כיפות סרוגות, מסורתיים ועוד יהודים שפשוט אכפת להם מעם ישראל, מתורת ישראל ומארץ ישראל, הם יושבים 'יחד' ללא איבה ושנאה! יש זכות גדולה יותר מאהבת אחים?

השתתפתי הערב בכנס עם מאות מתומכי ופעילי יחד בצפון. האווירה החיובית וההתגייסות של כל המגזרים לפעילות מסייעת לנו להמשיך קדימה בפעילות.
בדרום, במרכז, וגם בצפון עוד ועוד אנשים מצטרפים לבשורת האחדות הגדולה. עוד כמה ימים כל עם ישראל יווכח מה כוחה של האחדות וכמה העם רוצה להיות מאוחד.
המשיכו להפיץ את הבשורה הגדולה גם לקהלים נוספים, שתפו והשפיעו. ביחד ננצח בעז״ה.

הרבניצ עדינה בר שלום התייחסה לנושא המדיני – ואמרה: "אני מפחדת מההשלכות שיהיו לממשלת ימין קיצונית. אנחנו לא רוצים מדינה דו לאומית. אם נמשיך במצב הקיים – לשם נגיע. הרבה דם נשפך פה ומדי כמה שנים יש עוד מלחמה. החלופה היחידה היא שתי מדינות לשני עמים. ככל שעובר הזמן נגיע להסכם גרוע יותר".

קטגוריה: ,

תגיות: , ,