כ-800 אלף ישראלים נרשמו
ליום מעשים טובים 2015
בשנתו התשיעית, יום מעשים טובים, ביוזמת אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון, מרחיב את מעגלי עשיית הטוב בישראל ובעולם, ומהווה יום שיא של עשייה מתמשכת לאורך כל השנה למען הזולת. השנה צפוי מספר שיא של למעלה מ-3 מיליון שעות התנדבות

יום מעשים טובים 2015 יתקיים השנה בישראל ביום שלישי ה-24 במרץ 2015 וב-15 במרץ בעולם. כמדי שנה ההתגייסות בישראל ובעולם לעשיית מעשה טוב למען הזולת עצומה, וליום מעשים טובים כבר נרשמו כ-800 אלף ישראלים ועוד עשרות אלפים בעולם, שייצאו לעשות טוב במסגרת כ-10,000 פרויקטים בישראל ועוד מאות פרויקטים ברחבי העולם.
אנשים פרטיים, קבוצות, ארגונים, תנועות נוער, חיילים, תלמידים, סטודנטים וחברות עסקיות יקיימו ביום זה פעילויות מגוונות: החל מניקוי יערות, שיפוץ וצביעה של מועדוניות ומוסדות רווחה, ניקוי חופים, ימי כיף לאוכלוסיות מיוחדות, טיפוח גינות קהילתיות, פעילות עם ניצולי שואה, עם קשישים ועם בעלי צרכים מיוחדים.

אשת העסקים והפילנתרופית ויוזמת יום מעשים טובים, שרי אריסון: "יום מעשים טובים הוא יום שעושה טוב בלב. זהו יום שמחבר בין אנשים בכל הגילאים, התרבויות והדתות. זהו יום שהפך ליום לאומי וכולי תקווה שכל אחת ואחד ייקחו חלק ביום הזה, מתוך הבנה כי ניתן לחשוב טוב, לדבר טוב ולעשות טוב במהלך כל השנה"
השנה, במסגרת הפעילויות השונות של יום מעשים טובים, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ייקחו חלק בעשיית הטוב ויעניקו מכישוריהם למען אחרים. החברה הערבית נרתמה גם היא ליום זה ובמרבית היישובים הערביים יתקיימו השנה פעילויות במסגרת יום מעשים טובים.
רפי אלול, יו"ר עמותת "רוח טובה" מקבוצת אריסון: "יום מעשים טובים הוא רק סמל ומשמש זרז לתחילתה של פעילות התנדבותית שנמשכת כל השנה. במהלך השנים האחרונות גילינו, כי אנשים וקבוצות שהצטרפו ליום מעשים טובים ממשיכים להתנדב לאורך כל השנה".

בשנה שעברה השתתפו ביום מעשים טובים למעלה מ-550 אלף ישראלים בלמעלה מ-9,000 פרויקטים בכל רחבי הארץ. בנוסף, השתתפו עשרות אלפי אנשים ב-50 מדינות ברחבי העולם. גם השנה יתקיימו מאות פרויקטים בעשרות מדינות דוגמת, איטליה, ארה"ב, גרמניה, ארגנטינה, רוסיה, פנמה ועוד.
להרשמה להשתתפות ביום מעשים טובים היכנסו לאתר יום מעשים טובים:

קטגוריה:

תגיות: