הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן

הרב אליעזר ברלנד מנהיג קהילת 'שובו בנים' הנמצא בהולנד יצר קשר טלפוני אמש (ראשון) בשעת לילה מאוחרת עם הרב משה שיק, בנו של כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א הצדיק מיבנאל וביקש להתעניין במצבו של אביו אשר שוכב במצב קריטי בבית החולים new york presbyterian hospital cornell במנהטן.

"אבא זה הראש של כל ברסלב", אמר הרב ברלנד. "הוא דור רביעי מהמהר"ם שיק, הוא גאון הגאונים, הכי גאון בדור. בלילה אחד הוא כותב ספר שלם שבו הוא מביא מכל הש"ס, מכל המדרשים ומכל הזוהר, אין דבר שאבא לא יודע. רואים את זה בספרים שלו. הוא הראש של כל ברסלב ולכן קוראים לו מוהרא"ש".

לאחר מכן קרא הרב לתלמידיו שעמדו סביבו לקרוא 'תיקון הכללי' נוסף לרפואתו של מוהרא"ש. "הוא יחיה לכל הפחות עוד שנה שנתיים", אמר הרב ברלנד.

הרב משה שיק: "אבא צריך הרבה רחמי שמים, הרופאים אומרים שזה ממש עניין של שעות".

הרב ברלנד: "אבא יחיה עוד שלוש שנים מינימום. אני ואבא חברים בלב ובנפש כבר 40 שנה, משנת תשל"ג זה בדיוק 42 שנה".

הרב משה שיק: "אבא בשום פנים לא רוצה לעבור שום טיפולים, הוא מתעקש על זה, הוא לא רוצה לעבור שום דבר. לא רוצה לקחת שום טיפול, הוא אומר שכל החיים שלו חיכה ליום הזה והוא שמח ומוכן ללכת".

הרב ברלנד: "איזה נחישות, איזה תקיפות, איזה נאמנות לדרך. באמת כמו אבא לא היה וכמו אבא לא יהיה. נתפלל שאבא יאריך ימים, הוא הצדיק הכי גדול בדור. בחיים הוא לא הרשה לרופאים לגעת בו וגם עכשיו כך. אבא הוא הברסלב'ר האמיתי אמיתי, זה אבא. ברסלב אמיתי שהולך בדרכים של רבי נחמן זה רק אבא".

במקביל ממשיכים אלפי תלמידיו ורבבות מעריציו של הצדיק מיבנאל כבוד קדושת מוהרא"ש שליט"א בכל העולם לשאת תפילה לבורא עולם שיחולל נס ויחזיר את מנהיג חסידי ברסלב לאיתנו ולבריאותו.

כידוע, החל מיום רביעי בשבוע שעבר מאושפז הצדיק מיבנאל במנהטן עקב המחלה הנוראה שהתגלתה בדמו ודרדרה באופן דרסטי את מצב בריאותו. אמש דווח כי בני משפחתו של מוהרא"ש נקראו להתאסף על יד מיטתו כדי להיפרד.

"במהלך השבת הגיעו בכירי הרופאים למסקנה סופית כי מצבו של מוהרא"ש קריטי ורק נס יוכל לשנות את המצב הנורא", סיפר אחד המקורבים. "אנחנו מוצאים את עצמנו בסיטואציה נוראה, אבא שלנו, המנהיג שלנו, מי שקירב אותנו אל הקדוש ברוך הוא ואצלו היינו שופכים את צרותינו, נמצא בין שמים וארץ!!!!! אי אפשר לעכל את זה עדיין".

הנכם מתבקשים להעתיר בתפילה מעומק הלב בעבור מורינו ורבינו רבי אליעזר שלמה בן מלכה לרפואה שלימה וישועות בתוך שאר חולי ישראל.

קטגוריה:

תגיות: , ,