מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
פרשת ויצא תשע"ה

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, מכוון ומנווט את כל כדור הארץ, את השמיים והארץ - הוא לבדו ואין מלבדו. הוא אחד ושמו אחד! לאיתני הטבע בעולם אין בחירה חופשית, הם נשלטים בידי בורא עולם ישירות, ירצו או לא ירצו - יעשו את רצון ה'.
כל המדינות והארצות שמפריעות לעם ישראל היהודים בארץ ישראל, בורא עולם פוגע בהם באמצעות איתני הטבע, נותן להם 'טעימה' מדור המבול. הרבה 'טעימות' כאלה נותן ריבונו של עולם בכל העולם והכל כדי שיהיו עסוקים עם עצמם ולא יפריעו למדינת ישראל וכדי לגרש את היהודים מביתם, נחלתם ואדמתם, שיעלו לארץ ישראל הקדושה. ארץ ישראל הקדושה היא אבא ואמא, היא ההורים של כל היהודים בעולם. אין להם מקום אחר - רק פה. הגיע הזמן של כל היהודים לבוא ליישב את הנגב, את הגליל המערבי ואת השומרון ובנימין. מצווה גדולה מאוד להילחם על אדמת הקודש וליישב ישובים בארץ ישראל - ההפך מדור המדבר. כל בית שנבנה בארץ הקודש, בורא עולם מתרגש ושמח בו מאוד, אשרי האיש שישמח את הקדוש-ברוך-הוא - תהיה לו שמחה כל ימי חייו.
יימשכו השיטפונות בעולם, סופות ורוחות קשות. רעידות אדמה קשות יימשכו בעולם, התפרצויות הרי געש וחום יימשכו בעולם, אסונות הטבע יתגברו ויימשכו בעולם, יהיו שלגים שלא ראו מעולם, חום וקור שלא היה מעולם. הדבר היפה והפלא הגדול - שבארץ ישראל הקדושה תהיה רוח יפה, גשם יפה שיבריא את היהודים, חיים טובים והכלכלה הטובה ביותר. הקדוש-ברוך-הוא מגן ושומר על ארץ ישראל. צריכים גם היהודים לשמור על עצמם, הבחירה בידי האדם "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".
הצדיקים שנרצחו בבית הכנסת "קהילת בני תורה" בירושלים - מכפרים על הדור, הם שליחי ה' שמכפרים ומגינים על הדור ומזהירים את ממשלת ישראל והיהודים בישראל לא לתת אפילו סנטימטר אחד של אדמה לגויים. השלום שלהם - זה להרוס את כל מדינת ישראל. הם ממשיכים ומשקמים את המנהרות - 'עסקים כרגיל', ממשיכים לקבל תחמושת מאיראן וממשיכים להכניס לרצועת עזה תחמושת מתוך 'הסטוק' שהסתירו בחולות של מדבר סיני.
אבו מאזן, החמאס, הג'יהאד והפלסטינאים, כולם 'יד אחת' לפגוע ולהרוס את מדינת ישראל. הם מפתים את הצעירים בירושלים המזרחית ובגדה המערבית לפגע. הם שקרנים ורמאים ויש להם תוכניות רעות לפגוע בעם ישראל. הם 'משחקים אותה' מסכנים ואומללים - הכל מראית עין. ישראל היא טיפה מן הים, שיעזבו אותה בשקט. יש להם הרבה מדינות ערב, שילכו לגור במצרים, עיראק, לבנון או סעודיה, יש שם הרבה אדמות.
במזרח ירושלים ובגדה המערבית יש חפרפרת של החמאס, מחבלים של אבו מאזן. המנהיגים עושים שטיפת-מוח לנוער הצעיר והם מתאבדים, בזמן שהמנהיגים נהנים מתאוות, תועבות וכספים שמגיעים מסעודיה, כווית וקטאר. יש מקומות בצפון הארץ ובדרום, שבהם חלק מהערבים מפתחים תחמושת ומסתירים תחמושת. מחכים ליום שיתפוצץ על פניהם. יש דאע"ש בצפון ובדרום.
איראן 'משחקת אותה' עם ארצות הברית ורוסיה ביחד. היא מתה מפחד מישראל וצודקת שמפחדת.
ארצות הברית מתחנחנת לאיראן כדי שתהיה איתה ולא תלך עם רוסיה. ארצות הברית רוצה שכל מדינות ערב יהיו תחתיה.
רוסיה נגד כולם, ומה שלא מוצא חן בעיניה - הורסת.
תורכיה מסובכת כולה עם הדת המוסלמית הקיצונית. דאע"ש גדלה ומתפשטת בה, עד שהיא תתפקע ותתפוצץ - לאט לאט, סבלנות.
ירדן יושבת בשקט, סומכת על צבא-הגנה-לישראל שמגן עליה, על המלך ועל השלטון כדי שלא תיפול הממשלה. המלך מחכה לישועה, אולי יקבל חלקים מארץ ישראל. הם מתים מפחד מהפליטים הזורמים מסוריה, עיראק, דאע"ש והפלסטינאים. ירדן תהיה כמו שוק של המערב הפרוע.
מצרים, עצה טובה לסיסי, שימשיך לפעול בכל כוחותיו ובמרץ גדול, כדי להרוס ולפרק את כל החמאס, את דאע"ש וחלק מהפלסטינאים ברצועת עזה, שעשו קנוניה לפגוע בו ובשלטון שלו. ברוך ה', סיסי 'לא רואה אף אחד ממטר' ונלחם בהם במרץ רב - סיסי חכם. שישמור ויגן על מצרים כדי שלא תתמוטט גם מהמצב הכלכלי וגם מדאע"ש והחמאס.
החמאס הורגים זה את זה בשקט, גם ברצועת עזה הורגים בשקט, גם בסוריה הורגים - ברעש, גם בטורקיה ועיראק נלחמים בינם לבין עצמם - יד ה' בדבר! מי שרוצה לעזור - יסתבך. בחיזבאללה, נסראללה מאיים ומת מפחד מהמורדים ומדאע"ש. דאע"ש צמא מאוד להרוג את נסראללה, הם לא מסתדרים ביניהם כי כולם רוצים להיות מנהיגים. עשרות אלפים נהרגים במדינות ערב ובעולם כולו, מפסיקים לפרסם.
ממשלת ישראל ומדינת ישראל היהודים, לתת גיבוי לחיילי צבא-הגנה-לישראל, הם שומרים על המולדת ועובדים בנאמנות, יושר ואמת. יש להם את הרצון להגן על מדינת ישראל ובזכותם אנחנו ישנים, אוכלים, מתפרנסים ולומדים תורה.
התבוללות עם הגויים עושה הרבה הפרעות בשמיים ומרגיזה את בורא עולם! בגלל ההתבוללות של היהודים עם הגויים, יש הפגנות קשות והפרעות קשות במדינת ישראל.
בעלי הצווארון הלבן והשחור, מי שעושה הפרעות, נותן או מקבל שוחד, גונב, עושה מעשי תועבה ומעשים מגונים, חי על גבו של אחר, בוגד ומתבולל - כולם מתגלים ויתגלו. בורא עולם מגלה אותם במערומיהם מול כלי התקשורת.
חודש כסליו הוא חודש של ניסים ונפלאות שעשה הקדוש-ברוך-הוא 'לאבותינו בימים ההם בזמן הזה'. גם לנו, ילדיהם, עושה הקדוש-ברוך-הוא ניסים ונפלאות בזמן הזה. בחודש הזה יהיו ניסים ונפלאות! הקדוש-ברוך-הוא עושה ניסים ונפלאות יום-יום! על ידי הניסים שעושה ריבונו של עולם, צריך להכפיל כפל כפליים את האמונה בו ולהידבק אליו! היהודים צריכים לקיים את עשרת הדיברות ולהבדיל בין טוב לרע, לתפוס את הטוב ולהתנתק מהרע. צריך להפוך ממר למתוק, מרע לטוב, משנאת חינם לאהבת חינם ומקמצנות לחסד - עולם חסד יבנה!
את כל הבעיות בעם ישראל ואת כל ההפרעות בעם ישראל, עושה בורא עולם כדי להוציא אותם מהשאננות ולעורר אותם שיצעקו ויזעקו אליו שימליך את מלך המשיח בן דוד בזמן הקרוב!!!

קטגוריה: