בורא עולם, אב הרחמים, בחר ביהודים! ירצו או לא ירצו - לא הולך לוותר עליהם! יגן וישמור עליהם מכל אויביהם בארץ ישראל ומחוץ לארץ ישראל. זה עם סגולה שבחר בו הקדוש-ברוך-הוא. הקדוש-ברוך-הוא אוהב את כל היהודים ורוצה שכל היהודים האמיתיים בעולם יעלו לארץ ישראל הקדושה. בורא עולם מגן, שומר ומרפא, מוריש ומעשיר, ואנחנו היהודים צריכים לעשות השתדלות לשמור על עצמנו ולא לקחת סיכונים, כי הבחירה בידי האדם, את הטוב והרע - היהודי בוחר. כשמקיימים את עשרת הדיברות - היהודי מוגן ושמור מבורא עולם.
האנטישמיות גוברת מיום ליום, בכל יום פי-מאה מאתמול. שנאה, רוע ואכזריות מול כל יהודי בעולם. יהודים צריכים לא רק לעלות לארץ ישראל – לברוח לארץ ישראל! אתם תאחרו את הרכבת ובורא עולם לא יישמע אתכם. אל תתלוננו ואל תתמרמרו, הזהיר אתכם בורא עולם ומזהיר עד הרגע הזה! אל תפסידו, אל תגידו לי זה לא יקרה, יש פרנסה לכולם.
מי שיוצא לחו"ל, ייצא רק לשמחה מיוחדת, שליחות של מדינת ישראל או לעבודה מיוחדת. כל מי שמטייל - לוקח סיכון, אין לו הגנה! אין מה לעשות, כך רוצה בורא עולם.
הנדל"ן בארץ ישראל ימשיך להכפיל את עצמו עד אין-סוף. לא תיעצר הבנייה בארץ ישראל הקדושה, המדינה תפרח ותגדל. אף ארץ, מדינה או אומה בעולם לא יכולים להפריע לבורא עולם לפרנס ולכלכל את היהודים בארץ ישראל. כל מדינה וארץ, נשיא או ראש ממשלה, שיפריעו או שירצו את רעת מדינת ישראל - בורא עולם יפגע בהם קשות. אף אחד לא יכול לפגוע בארץ ישראל הקדושה.
מצרים - דאע"ש וחמאס מתחברים ביניהם להילחם במצרים ולהפיל את השלטון. סיסי וכל ממשלתו וצבאו צריכים לשמור על עצמם ולא להתחשב באף אדם, אם חמאס או פלסטינאים שרוצים להילחם בהם. חמאס ודאע"ש עושים תכניות איך להפיל את המשטר שגם כך רעוע והכלכלה קשה.
החמאס אוכלים זה את זה בתאבון גדול, אוכלים וימשיכו לאכול, אם בגלוי ואם בסתר. החמאס פוחד שפת"ח יעלו וישלטו בהם.
כל 'הבוסים', המנהיגים של החמאס והפלסטינאים, עושים חיים בעולם, קונים בתים, נהנים, עסוקים בתאוות העולם, חיים כמו מלכים ויש להם פועלים שחורים – אנשי החמאס והפלסטינאים, אותם הם שולחים להילחם במקומם, כשהם נהנים מההפקר ומהכסף הרב שמקבלים מסעודיה, קטאר וכווית.
סוריה נאכלת מבפנים ומבחוץ ותמשיך להיאכל, עד שתכלה מן העולם, אין דין ולא דיין. מי שינסה לעזור להפסיק את הלחימה - ייפגע קשה.
נסראללה קשור בתוך מלונה, נובח ולא עושה כלום. הוא פוחד ששומרי הראש שלו יהפכו לדאע"ש.
תורכיה, ארדואן מדבר טוב על דאע"ש והמוסלמים הקיצוניים, כדי שלא יהרגו אותו.
בירדן, הכל תוהו ובוהו, הפרעות קשות, פליטים מסוריה ומעיראק. דאע"ש עושה את עבודתו נאמנה, החמאס והפליטים עומדים להתפוצץ, ומדינת ישראל מגינה על מלך ירדן ושומרת עליו שלא תיפול ממשלתו.
איראן רוצה להיות מעצמה, מתה מפחד מישראל, יודעת שצבא-הגנה-לישראל הוא החזק ביותר בעולם ושיש מאה עיניים כלפי איראן מישראל. איראן יודעת שישראל מוגנת, יודעת שמלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, מגן על אדמת הקודש!
החמאס, ג'יהאד ואבו מאזן, שולחים אנשים לגדה המערבית ולמזרח ירושלים ועושים להם שטיפת-מוח כדי שיעשו הפרעות.
דאע"ש עובד מכל הלב מביא חשק ורצון, משגע את העולם וימשיך לשגע.
ממשלת ישראל - אסור לה ואסור לה ואסור לה להתפרק! זה לא מתאים זה לא הזמן, והעולם יחגוג כי שנה שלמה לא תהיה פעילות וחבל, חבל עליה, חבל על הכסף ולא יעזור כלום - הכל יישאר אותו הדבר.
ממשלת ישראל ואזרחי ישראל היהודים - לתת גיבוי לחיילי צבא-הגנה-לישראל, שיפעלו על-פי החוק ובדרך הנכונה! להפסיק להאשים, מי שיאשים את חיילי צבא-הגנה-לישראל - יסתבך עם בורא עולם!
כל חברי הכנסת צריכים להופיע בלבוש הולם, לבוש יפה, הם דוגמא למדינת ישראל. כמו שבאים לבית הכנסת בשבת בבגדים יפים ונקיים (אם אפשר גם ביום חול), כך הם צריכים לכבד את עצמם ואת מי שהם מייצגים, יוצאות משם החלטות כבדות. כדאי לחברי כנסת החדשים והצעירים שישמעו טוב טוב לחברי הכנסת הזקנים, יש להם ניסיון רב. גם משה רבינו התייעץ עם הזקנים.
יהודים בישראל ומחוץ לארץ ישראל, צריכים להיות זהירים ולפקוח עיניים. הערבים הולכים עם סכינים, הם מתאמנים בחדרי חדרים איך ואיפה לפגוע בגוף האדם כדי להמית אותו. הם 'משחקים אותה' תמימים ומסכנים ופתאום יכולים לשלוף סכין. כל אזרח יהודי, חייל וחיילת, להיות ערניים ולפקוח עיניים!
מלחמת גוג ומגוג, ושוב מלחמת גוג ומגוג - אך ורק אצל הגויים בלבד! זה קורה וימשיך לקרות בתוך הגויים סביב ארץ ישראל, ובתוך הערבים ששונאים את היהודים בתוך ארץ ישראל. הם יריבו זה עם זה, זה קורה כבר, ימשיך לקרות ויתחזק מיום ליום. בורא עולם עושה סכסוכים ביניהם כי הם מפריעים ליהודים בארץ ישראל.
הגשמים בישראל - גשמי ברכה! מכוון בורא עולם את הגשם במדינת ישראל לטובת מדינת ישראל הקדושה! לנקות את הניקוזים והתעלות – זה כבר בידי האדם.
אסונות הטבע בעולם יימשכו, התפרצויות הרי געש ושיטפונות, רוחות וסופות, חום ואש, קור עז ושלגים שלא היו מעל מאה שנה - קשים ביותר, סיבוכים בניווט במטוסים, אוניות ומכוניות. הבהמות, החיות והעופות ממשיכים להשתגע.
הקדוש-ברוך-הוא רוצה מכל היהודים שיחזרו בתשובה, יקיימו את עשרת הדיברות, יתפללו וילמדו תורה. התורה היא ניקיון וזיכוך למוח היהודי ולנשמה.
אחד הכאבים הקשים של בורא עולם: יהודים שמתבוללים עם גויים. אלפי שנים יהודים שמרו על יהדותם ואסור להם גם היום לשכוח את יהדותם!
כל אנשי הצווארון הלבן והשחור, הקדוש-ברוך-הוא מגלה את כולם! עוד יהיה ונשמע הרבה על אנשים שיגלו וילשינו על הבוסים שלהם. כל המשחדים והמשוחדים, המעשים המגונים, הבגידות למיניהן של נשים וגברים, כל התועבה - הכל יתגלה במערומיו, אחד אחרי השני! אם יפסיקו, יעשו תשובה ויתקנו את המעוות, בורא עולם לא יעשה להם בושות מול העולם.
אף אחד לא יכול להנהיג את העולם! העולם נמצא בתוהו ובוהו, הכל מסובך ומסוכסך. העולם הרע הגיע לקיצו, השנאה, שנאת החינם הגיעה לקיצה, ובורא עולם התחיל כבר משנת תש"ח (1948) לזכך ולטהר את העולם. עכשיו העולם נמצא בקצה של הקצה להמלכת מלך המשיח, שדרכו הקדוש-ברוך-הוא יכוון את העולם לעולם טהור. יהפכו מר למתוק, תהיה אהבת חינם, כל היהודים יעלו לארץ ישראל - יהיה עולם שכולו טוב, עולם של גן עדן על-פני כדור הארץ! עכשיו נמצאים בחבלי משיח בן דוד!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
פרשת תולדות תשע"ה - נמסר ביום ראשון כ"ג חשוון 16.11.14

קטגוריה: ,

תגיות: ,