שר האוצר לפיד: אין מספיק מילים בכדי לגנות את הפיגוע.
זה מחזיר אותנו למקומות הכי גרועים של העם היהודי - יהודים מתבוססים בדמם עטופים בטליתות שחיות אדם רצחו אותם רק כי הם יהודים.

אנחנו צריכים לנקוט באמצעים קשים יותר. את הבתים של המחבלים האלה צריך להרוס הלילה, והמחבלים שיוצאים לפיגועים כאלה צריכים לדעת שהם לא יחזרו מהם בחיים.

ביום קשה כזה אנחנו צריכים כולנו יחד לחבק את המשפחות ולחזק את ידי הפצועים. זה הזמן לאחד כוחות ולפעול בשיתוף פעולה מלא במאבק נגד הטרור.

אריה דרעי תושה השכונה הגיב: זה כבר לא אירועים נקודתיים, אנחנו במלחמה.
הטבח הנורא במתפללי בית הכנסת בשכונת הר נוף הבוקר לא מותיר לנו ברירה אחרת, אנחנו במלחמה על החיים שלנו.
אני קורא לראש הממשלה להתייחס לאירועים האחרונים כמצב מלחמתי לכל דבר ועניין ולצאת למבצע חסר פשרות של חיסול הטרור בירושלים והשבת השקט והבטחון של התושבים.
לא עוד התמגנות, לא עוד איפוק, הגיע הזמן לחסל את הטרור הרצחני הזה.

שר החוץ ליברמן

פיגוע שמתבצע בבית כנסת בזמן תפילה הוא מעשה המעיד יותר מכל על שפלותם של הרוצחים וכי האחריות מוטלת במלואה על יו״ר הרש״פ, אבו-מאזן.

אבו-מאזן הופך במכוון את הסכסוך לסכסוך דתי בין יהודים למוסלמים וההסתה השיטתית שהוא מוביל נגד יהודים - שבין היתר הוא מגדיר כטמאים שאינם יכולים לעלות להר הבית, היא ההנחייה לביצוע לפיגועים נבזיים כאלה.

על הקהילה הבינ״ל להוקיע את דבריו האנטישמיים של אבו-מאזן שמובילים למעשי טבח נוראיים כמו זה שהתבצע הבוקר בבית הכנסת ולהבהיר לו כי מי שמתנהל בצורה הזו אינו יכול להיות אישיות מדינית לגיטימית.

קטגוריה:

תגיות: