בורא עולם מאותת לכל היהודים שגרים בעולם כולו, מאותת חזק, שיעלו דחוף דחוף דחוף לארץ ישראל! קרוב היום שתהיה פתאום מהפכה נגד היהודים בכל העולם. חבל להגיע ליום הזה כי לא תהיה חזרה ממנו, לא יהיה קל! שבעה מיליארד אנשים בעולם שונאים את היהודים - אם בחוץ ואם בפנים. היהודים מקומם בארץ ישראל הקדושה, החיים של היהודים שווים אין-סוף כסף!

כל המטיילים הישראלים שיוצאים מישראל הם בסכנה, הם צריכים לשמור על נפשם ולשמור על עצמם מכל מיני הפרעות. אין להם הגנה מריבונו של עולם, ההגנה היא אך ורק בארץ ישראל. זאת תקופה של דין בעולם, אסור לקחת סיכונים. שלא יגיד אף אחד 'לי זה לא יקרה', אין גיבורים בעולם, צריך להישמר ולא לקחת סיכונים.

בורא עולם ממשיך להגביר את אסונות הטבע, רעידות האדמה, השיטפונות והרוחות הקשות, האש והחום, סיבוכים במטוסים, תסבוכות באניות, ברכבות ובכל כלי הרכב למיניהם. הבהמות והחיות בעולם השתגעו והדין בעולם הולך וגובר - כדי להביא את העולם לתשובה. בדיוק כמו שהיה בזמן נח, כך גם עכשיו רק יותר מודרני, הכל בסתר.

בורא עולם רוצה להחליף את העולם בעולם של אהבה, אהבת חינם, 'ואהבת לרעך כמוך', ומה שאתה לא רוצה שיעשו לך אל תעשה לאף אחד, עולם של יושר ואמת - זה נקרא: גאולה והמלכת מלך המשיח!

הסיבוכים יימשכו בעולם כולו, מדינות יסתבכו ביניהן ובתוך עצמן וימשיכו להילחם עד בלי סוף. הכלכלהבעולם תמשיך להתפרק, בירדן הכלכלה תתפרק לחלקים, לא להשקיע בירדן כלום, חבל, הכל יתמוטט. גם סין בדרך להתמוטטות כלכלית. זה זמן שאסור לקחת סיכונים באף מקום בעולם!

במדינת ישראל הכלכלה הכי חזקה בעולם, הביטחון, ההגנה והשמירה הכי חזקים בעולם! מדינת ישראל נותנת חיות ואור לכל העולם כולו! בלי היהודים ומדינת ישראל העולם לא יתקיים!

צבא-הגנה-לישראל צריך לקבל גיבוי מהממשלה ומהאזרחים. לא לגרום לצה"ל השפלה וחוסר ביטחון!

ממשלת ישראל להפסיק דחוף להכפיש אחד את השני, לעבוד יחד, לעשות תפקידכם בנאמנות - לזה נבחרתם. לא לטאטא מתחת לשטיח ולא להשתיק דברים. מול המתפרעים הערביים צריכים רק יד חזקה, לא להיות יפי-נפש. אם לא יופעל כוח חזק כלפיהם, הם חס ושלום ימשיכו את ההרס בירושלים, אחר כך ימשיכו את ההרס בחיפה, אחר כך בבאר שבע וכו' וכו'. כשהם יודעים שידיו של צה"ל כבולות, הם עושים מה שרוצים. לכל ההפרעות בירושלים, הערבים מקבלים הוראות ממנהיגי החמאס והפלסטינאים. הם נלחמים מול היהודים בירושלים להראות לעולם, כביכול, כמה הם סובלים. צריך לעקור אותם מהשורש, כי אצלם חבר מביא חבר.

אבו מאזן גילה את פרצופו האמיתי, הוא איש רע שונא יהודים. אף מילה שלו איננה אמת, הוא נגד ישראל, מחייך בפנים תמימות ויורק על מדינת ישראל.

החמאס רואים שאבו מאזן בינתיים מנהיג את העניין כמו שצריך, אז מחכים לראות מה יהיו התוצאות, מה יצא מאבו מאזן. בינתיים הם משקמים את המנהרות ברצועת עזה ומשכללים אותן. אם לא ימצאו חן בעיניהם התנאים עִם ישראל, ירצו לתקוף דרך המנהרות.

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני בגבולות! כל הסיורים בגבולות, להיות בערנות ובכוננות בכל שנייה! אם תהיו ערניים - בורא עולם יגן עליכם!

סעודיה, קטאר וכווית נותנות הרבה כסף לחמאס, לפלסטינאים ולדאע"ש.

ארצות הברית נלחמת מול דאע"ש. ממאה אחוז הפצצות - עשרה אחוזי הצלחה. הם בורחים, מתחברים ומתערבבים בין כל המוסלמים. לארצות הברית איכפת רק דבר אחד - לשלוט בכל המזרח התיכון, זה האינטרס שלה.

דאע"ש זו אמונה ודת, לא מדינה וארץ. לאט לאט יהיו מאות אלפים ומיליונים מהם.

למצרים כדאי להיכנס לכוננות גבוהה. כדאי לה לשמור על גבולותיה וממשלתה, כי דאע"ש והחמאס עומדים להתאחד ולהפיל את המשטר.

איראן עובדת בשקט, פוחדת ממדינת ישראל. הם רוצים להיות כמו רוסיה וארצות הברית, להיות מעצמה ולשלוט בעולם - בורא עולם לא ייתן להם.

לתורכיה מגיעים מאות אלפי פליטים מכל המקומות והיא מתחילה לאבד כיוון. דאע"ש מאותתים לארדואן: 'אם לא תהיה איתנו מא' עד ת' נטפל בך אישית'. יש בסיס גדול של דאע"ש בתורכיה.

בסוריה, יש תאוות מלחמה ביניהם. הם לא יודעים מי נגד מי, סוריה עם דאע"ש, סוריה עם חמאס, סוריה עם סוריה, סוריה עם המורדים, סוריה עם חיזבאללה. יורים מכל ולכל הכיוונים, אין סדר ולא יהיה סדר, יש שם חורבן ושפיכות דמים קשה.

עיראק, קרבות קשים, הורגים ורוצחים.

ירדן, מתלבשים עליה כל הפלגים: דאע"ש, חמאס, פלסטינאים, פליטים מסוריה, פליטים מעיראק, הכל תסבוכת אחת שלמה. ירדן תתפרק לחלקים, לא להשקיע בה עוד.

חיזבאללה ונסראללה, כביכול מראה את כוחו - זו סתם גאווה, הוא לא יכול לעשות כלום. נמצא בפחד מדאע"ש שיהרגו אותו, מפחד מחייליו ושומריו שיתהפכו עליו. מעניין אותו רק לשבת על הכיסא ולמלוך.

מדינת ישראל, להיות ערניים שלא יכנסו דאע"ש מירדן לירושלים. בצפון יש כנופיה של דאע"ש שמתגבשת. שלא יתפתו יהודים לדיבור של ערבים לחשוב שכאילו הם אוהבים יהודים, חלק גדול מהם שחקנים.

ממשלת ישראל צריכה להשקיע בחינוך ובתרבות הנוער ולהעסיק אותם בדברים שמתאימים להם. צריך לימוד והדרכה נכונה, כדי למנוע מהנוער של מדינת ישראל לרדת לתרבות רעה של סמים, אלכוהול והימורים. צריך לתת תקציב לנוער כדי שיהיה עתיד טוב וחזק - הם ההמשך של מדינת ישראל.

ממשלת ישראל: צריכים להיות מאוחדים כדי לבנות ולהגן על מדינת ישראל! יש לנו תורה, צריך ללכת על-פי התורה וההלכות, שלא יכתיב כל אחד מה שהוא רוצה על מנת שיכתבו אותו בהיסטוריה ויתפרסם.

לא צריך להתרגש מאף מדינה וארץ בעולם, כי כל מה שתעשה ישראל - תמיד מאשימים אותה, וישראל עושה רק טוב.

הממשלה הנוכחית טובה - אסור לפרק אותה! לראש הממשלה יש ניסיון רב מאוד, לא להתנגח איתו, לזרום איתו. חבל להפיל את הממשלה הזאת, חבל לזרוק סתם כסף - זה לא הזמן למשחקים! כשרוצים להקים ממשלה, חצי שנה הממשלה לא בפעולה ובינתיים הגויים חוגגים, אחר כך יהיו דברים קשים שיהיה קשה לפעול נגדם. עכשיו הממשלה חזקה, צבא-הגנה-לישראל הכי חזק בעולם, זה לא הזמן להחליף ממשלות - לא מתאים לתקופה!

כל המשוחדים והמשחדים, אנשי הזימה, הצווארון הלבן והלא לבן, כולם מתגלים ויתגלו אחד אחרי השני לפי סדר, אם מפורסמים, אם לא מפורסמים.

יש גוג ומגוג כלפי הערבים והעולם כולו, ובמדינת ישראל אין שום גוג ומגוג, רק אהבה ושלום, הגנה ושמירה והכל טוב! והיהודים ישמרו על עצמם 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'.

הגשם יהיה בעיתו ובזמנו, הגשם הראשון ירד, ניקה וזיכך את מדינת ישראל.

בורא עולם נותן סימנים, מראה סימנים ויש סימנים, אם בשמיים, אם בארץ ואם בחלומות לאנשים, לעניין הגאולה והמלכת מלך המשיח בקרוב. פתאום יבוא היום! התאריך, מתי ימליכו את מלך המשיח, בידי הקדוש ברוך הוא ולא בידי אף אדם על כדור הארץ. הדור הזה זכה! בלי התערבות של בורא עולם והמלכת מלך המשיח, העולם ייחרב והקדוש ברוך הוא לא ייתן לעולם להיחרב!

יש גאולה והמלכת מלך המשיח, להחזיר את כל העולם לתשובה של קיום עשרת הדיברות. היהודים ישלטו בעולם כולו והגויים שיישארו - יעבדו את מדינת ישראל!

 

באדיבות אתר: "תאיר נרי"

קטגוריה:

תגיות: ,