מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, אבא רחמן על כל מעשי ידיו ועל כל בריותיו, מחבק כל יהודי ויהודי, רוצה שכל היהודים יהיו תחת כנפיו, ייכנעו אליו בענווה וצניעות, שתהיה אהבת-חינם ביניהם ושירבו בחסד, צדקה ובמתן בסתר. הקדוש-ברוך-הוא רוצה שבשנה זו, שנת תשע"ה, ימשיכו עם ישראל היהודים לנהוג ביושר ובאמת ויעבדו את ה' בטוב ובשמחה. לכל יהודי יש חוזה עם הקדוש-ברוך-הוא, הקדוש-ברוך-הוא פורע לכל יהודי את החוזה בדרך שהיהודי בעצמו בוחר. מי שמפר, חס ושלום, את החוזה מול בורא עולם, צריך לעבוד קשה כדי להחזיר את החוזה לקדמותו, כדי שיהיה טוב.
שני ימי ראש השנה שעברו עלינו, היו יפים ביותר, הייתה שמחת הארץ ושמחת שמיים. הייתה תפילה נהדרת, המון יהודים ויהודיות חזרו בתשובה והיו בבתי כנסיות. היו רק מעט יהודים, קומץ קטן, שלא הבין מספיק טוב את הקדוש-ברוך-הוא, מהם ראש השנה, יום כיפור וסוכות. ה' ירחם עליהם כדי שהם יבינו וידבקו בריבונו של עולם, כי אותם הוא רוצה - את החוזרים בתשובה. לכל היהודים יש הזדמנות של פעם בשנה, בראש השנה, יום כיפור וסוכות, לקיים את עשרת הדיברות ולהידבק בריבונו של עולם!
תהיה שנת תשע"ה, שנה נפלאה לעם ישראל וזה יימשך משנה לשנה לעולמי עולמים!
מהיום והלאה, כל מדינה וארץ, כנופיה, קבוצה או מנהיג כלשהו, שירצו לפגוע בעם ישראל - יפגעו בזמן קצר ביותר! כולם יעשו 'הצלבות' ויבינו - הם רצו לפגוע בעם ישראל והקדוש-ברוך-הוא הקדים תרופה למכה, הפתיע והיכה אותם. זה עוד סוג של אמונה בריבונו של עולם, לחזור בתשובה ולהידבק אליו.
אבו מאזן, כמו שכתבנו כבר לפני למעלה משנה, עושה צחוק מכולם, מרמה את כולם, משקר חופשי, כאילו הוא לבד בעולם. הוא עושה יד אחת עם החמאס, הג'יהאד ועוד מעט גם עם דאע"ש. עכשיו הוא מגלה את פרצופו האמיתי והמעוות. תודה לאל שממשלת ישראל התעוררה ושמה לב לכל תנועותיו, שקריו ורמאויותיו. על פניו, נראה אבו מאזן 'חמוד' מאוד, עניו, צנוע, מבקש רחמים - זה הזיוף של הנחש.
ארצות הברית, צרפת, אנגליה ועוד ארצות ברית נאט"ו, עשו יד אחת כדי לחסל את דאע"ש, הם רק לא יודעים שדאע"ש נמצא בכל המדינות שלהם. הם מפציצים את דאע"ש בצורה לא מדויקת, העיקר שהפציצו, אם זה על דאע"ש, על עיראק, סוריה או המורדים, הם לא מבחינים. בורא עולם עשה להם מגדל בבל. דאע"ש זה לא מדינה, דאע"ש זה דת ואמונה.
תורכיה היא הבסיס הראשי של דאע"ש. דאע"ש נמצא בה חזק וגם כמיליון וחצי פליטים מסוריה, פליטים מעיראק וכורדים - חגיגה שלמה. תהיה בתורכיה מלחמת אחים קשה. תורכיה בדרך להיהרס כי ארדואן בחר את דאע"ש והאחרים ולא בחר את ארץ ישראל הקדושה. בתורכיה תהיה מהפכה גדולה.
נסראללה והחיזבאללה נמצאים בפחד גדול מאוד מהחמאס ודאע"ש. הפחד של נסראללה הוא ששומרי הראש שלו יתהפכו עליו ויהיו דאע"ש.
לדאע"ש יש הרבה כסף שמגיע מקטאר. קטאר נותנת כסף לכל מי שנגד ישראל, אם חמאס או דאע"ש.
איראן רוצה ללכת בין הטיפות, כדי שלא יהיה לה הפרעות בהמשך ייצור האטום. לא להאמין להם, הם לא דוברי אמת. הם דואגים רק לאינטרס שלהם ולא אכפת להם מדאע"ש ומאף אחד. איראן פוחדת פחד מוות ממדינת ישראל, פוחדת מהתגובות של מדינת ישראל, יודעת בוודאות שצבא-הגנה-לישראל יכול להגיע לכל פינה באיראן ולהשמיד אותה!
במצרים הרעב כבד, מצרים רעבה ללחם והיא תמשיך להסתבך בתסבוכות קשות ביותר. גם החמאס ודאע"ש רוצים להרוס את מצרים ואת השלטון במצרים.
ירדן ידה על הדופק, היא פוחדת מישראל יותר מכל. עכשיו היא רוצה לשתף פעולה עם דאע"ש והחמאס אבל טעתה בזמנים, נגמר לה הזמן – התעוררה מאוחר מידי, דאע"ש וחמאס ייכנסו בה קשות.
החמאס, בינתיים אוסף את השברים, בונה את עצמו מחדש, מתלכד ומתחיל לשקם ולשפר את המנהרות. יש להם מנהרות ברצועת עזה, שצבא-הגנה-לישראל עוד לא הגיע אליהן. צה"ל, להיות ערני ולשים לב גם בגדה המערבית ובמזרח ירושלים, קבוצות קטנות מדאע"ש רוצות להיכנס כדי להתמקם, מוסד ושב"כ - לפקוח עיניים! יש להם תוכניות!
הסודנים והאריתראים עושים שָמות, בלאגן ונזקים קשים בתל אביב, אין שם יום ואין שם לילה. בלילה מחכים לבוקר ובבוקר מחכים ללילה - אין חיים. יש שם מחלות קשות – הכי קשות. אם ממשלת ישראל לא תתעורר וחברי הכנסת יפסיקו להיות יפי נפש - יקראו לתל אביב 'סודן החדשה'. כל מדינה שמגיעה לחופיה אוניה של פליטים, מפוצצת אותה עם הפליטים שבה ומאשימה את הים שהטביע אותה - הם 'כאילו' חפים מפשע.
מדינת ישראל, לשמור על כל פיסת אדמה! אין שלום תמורת פיסת אדמה, כי אין אמונה באף אחד!
האנטישמיות בעולם קשה ביותר ושיפסיקו להגיד שהכל בסדר, הם משקרים! מחכים ליהודים בפינות! זה לא יפסיק ולא יעצור, רק יתגבר כמו מעיין! יהודים, תפסיקו להתחפש לגויים, בורא עולם יגלה את כולכם! בורא עולם מבקש מכם לעלות לארץ מולדתכם - ארץ ישראל!
מדינת ישראל פורחת ומשגשגת כלכלית, חברתית ומדינית, הכל טוב! הכל דבש!
אסור בתכלית האיסור לפרק את ממשלת ישראל! לא לשחק משחקי כבוד! העם מצפה שישרתו אותו באמונה, העם לא מחכה שבתוך הכנסת יהיו ויכוחים על חשבון העם!
כל השקרנים, הגנבים ואנשי הזימה, בעלי הצווארון השחור, הלבן והוורוד, המשחדים והמשוחדים, שלא יגידו 'לא יגיעו אלינו', אצל הקדוש-ברוך-הוא כולם שקופים וגלויים, הקדוש-ברוך-הוא בוחן ובודק לב וכליות ואת עיניו של האדם - לאן פניו מועדות, לטוב או לרע.
ביום הכיפורים, הקדוש-ברוך-הוא חותם בבית משפט עליון! בורא עולם, הוא שמחליט מה יהיה לכל אחד ואחד!
ביום הכיפורים תשע"ה, תהיה חזרה בתשובה גדולה מאוד של עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא רואה עתידות ושמח שעם ישראל נכנע אליו, בענווה ואמונה. תהיה שנה מבורכת למדינת ישראל, עלייה המונית, כלכלה ורווח, ברכה והצלחה בכל!
עוד מעט ימליך בורא עולם את מלך המשיח והוא ינהיג את העולם כולו! כולם ילכו לפי תפילתו, יהיה נוסח תפילה אחיד לעם ישראל. הוא יכוון את מדינת ישראל ו'עולם כמנהגו נוהג' - הכל יהיה רגיל. בורא עולם ינהל את העולם דרך המשיח. יראו עין בעין, אוזן תשמע, פה ידבר, איך משיח עושה את מלחמות ישראל בלי טנקים, בלי מטוסים ובלי אוניות! ארץ שתפריע, הוא פשוט ייפגע בה קשות דרך מחשבה ודרך דיבור, מה שהוא אומר – מתבצע! כולם יפחדו, יהיה להם רעד ופחד מאורו של מלך המשיח. הכתר וההמלכה בדרך! תרשמו, תזכרו ותווכחו מה יהיה בעולם בזמן הקרוב!

באדיבות אתר: "תאיר נרי" צילום מסך יוטיוב

קטגוריה: ,

תגיות: ,