אבא שבשמיים, אב הרחמים, הרחמן הגדול ביותר בעולם, מרחם על כל מעשה ידיו, מרחם וירחם על כל היהודים, על כל מדינת ישראל ועל היהודים שנמצאים בארץ הקודש!
כל מה שקורה בעולם, פעילות איתני הטבע, הסיבוכים והסכסוכים, הכל בהנהגה והכוונה של בורא עולם. דברים כאלה ענקיים הם לא בידי אדם, הם בידיו של בורא עולם ישירות!
בשנת תשע"ה, תהיה עלייה גדולה מאוד לארץ ישראל הקדושה. חבל על היהודים שבורחים מארצות אירופה או מכל מדינה אחרת ולא באים לארץ ישראל. הם עושים סיבוב, מבזבזים זמן וכסף ובסוף יגיעו לישראל, ירצו או לא. הסוכנות היהודית וממשלת ישראל צריכים להתכונן, לִבנות ולהכין הרבה בתים לקבלת יהודים שיגיעו מחוץ לארץ. יהיה שפע כלכלי בלי סוף במדינת ישראל הקדושה. לא חסרה עבודה בישראל ולא תחסר לעולמי עולמים. אנשים פשוט מפונקים ולא רוצים להתאמץ בעבודה קצת קשה. אבותינו, גדולי ישראל, התנאים והאמוראים, עבדו חצי יום ולמדו חצי יום.
ארץ ישראל הקדושה תהיה מוגנת ושמורה מכל דבר בעולם, מאיתני הטבע, מאויבים סביבנו ומכל ארץ ומדינה. יהיו הפרעות קלות, כדי לעורר את עם ישראל.
כל ארץ ומדינה שתרצה את רעת ישראל, הכל יתהפך עליה והיא תיפגע קשה ביותר. בשנת תשע"ה, הקדוש-ברוך-הוא לא יוותר לאף מדינה, ארץ או עם, שירצו לפגוע בארץ ישראל הקדושה. התורה תנצח ומנצחת כל אדם, ארץ ומדינה!
כל אדם שלא ילך בדרכי ה', לא יקיים את עשרת הדיברות, תפילות, הלכות ולימוד תורה - יביא על עצמו קשיים ובעיות קשות, חבל.
יהודים יקרים, להרבות בחסד ונתינה, בתרומות ומעשרות, לרחם על כל יהודי ויהודי ושתהיה בינינו אהבת חינם. עם ישראל נמצא בתוך הגאולה! יהודים יתפללו חזק ומעומק ליבם, שבורא עולם ימליך את מלך המשיח וייפסקו הייסורים והמוות של היהודים לעולמי עולמים. תהיה שנה מבורכת בכל!
כל יהודי צריך להבין וצריך לדעת למה העמים לא אוהבים אותנו, זה כמו קין והבל - הם השורשים. שורש קין מקנאים ושורש הבל נלחמים על הטוב, כך זה מתחילת העולם עד עכשיו וכך יהיה עד התגלות מלך המשיח! עם ישראל לא נגד הגויים ולא נגד אף עם. עם ישראל רוצה לחיות בשלום, עם ישראל הוא עם נבחר - כולו רחמים וטוב לב. הרחמים וטוב הלב של היהודים לא מסתדרים עם הרוע שיש בעולם, עד שימליכו את מלך המשיח בן דוד ברחמים ויהיה שקט בעולם לעולמי עולמים.
לחברי ממשלת ישראל אסור להפיל את הממשלה הזאת! שיפסיקו את משחקי הכבוד על חשבון היהודים שבחרו אותם! הממשלה הזאת צריכה להמשיך קדימה, זה לא זמן למשחקים! ראש הממשלה הוא אדם בעל ניסיון רב, יש בו דעת ובינה ברמה גבוהה, לא צריך להתנגח ולחפש תירוצים. צריך להיות מלוכדים ומאוחדים בכדי לשמור על ישראל ולא להילחם על אינטרסים אישיים. בכנסת ישראל יש שרים וחברי כנסת צעירים מאוד, אין להם ניסיון, הם 'חמים' ולא חושבים פעמיים-שלוש, לא להיות פזיזים, עליהם להבין שהם משרתים את העם.
צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני, ונשמרתם על נפשותיכם. לא לתת לגויים סביבנו שום גירוי, להיות ערניים, לפקוח עיניים ופיקוח נפש דוחה הכל, אז יהיה טוב לכולם.
בימי הסליחות, ראש השנה, יום הכיפורים וסוכות, יש לכל יהודי ויהודי הזדמנות של פעם בשנה להוציא את כל כאביו, את כל בעיותיו ואת כל ייסוריו מול אבא שבשמיים והקדוש-ברוך-הוא ירחם עליו וירפא אותו. לא לזלזל בזמן הזה! לא להפסיד את ההזדמנות הזאת! אלה ימים יפים בין הקדוש-ברוך-הוא לעם ישראל, בין אבא לבנו, זמן של חמלה וסליחה מהקדוש-ברוך-הוא.
צריך ליישב את הנגב, את הגליל המערבי, שומרון ובנימין - דחוף! צריכים להגיע מאות אלפי עולים לישראל, בסתר ובגלוי. בורא עולם מבקש: תפסיקו להצטופף במרכז הארץ, תפסיקו! יהודים, לכו לגליל המערבי, לנגב, לשומרון, צריך להרחיב את מדינת ישראל. מדינת ישראל היא כמו עורו של צבי - נמתחת עד בלי סוף. גם אם יגיעו מאה מיליון יהודים, היא תגדל בשביל מאה מיליון יהודים.
משפחות עולים חדשים יהודים יבואו עם בעליהן, ילדיהן, נשותיהן, הוריהן, נכדיהן וניניהן, לגור בארץ ישראל הקדושה בלי שום הפרעה, יחיו בשמחה, אושר, ביטחון ופרנסה בשפע.
בישראל צריכים להיות ערניים בגדה ובמזרח ירושלים, כדי למנוע הפרעות. צריך להיזהר מאוד מהכפרים הערביים ולהיזהר מאוד מחלק מהכפרים בתוך ישראל שיש להם קשר ישיר עם החמאס.
חמאס מחכה להידברות עם ישראל, מחכים לראות מה יילד יום, מחכים לשמוע את הדרישות ומה ישראל מחליטה.
סוריה ממשיכה את מלחמת הדמים ביניהם. כולם נלחמים זה בזה: סוריה נלחמים בסוריה, מורדים נלחמים במורדים, מורדים נלחמים בסוריה, דאע"ש בסוריה, חיזבאללה נגד סוריה, מורדים נגד סוריה, הכל תוהו ובוהו - יד ה' בדבר!
לבנון שומרת על שקט - אין לה ברירה.
נסראללה, חיזבאללה שותקים, נסראללה שומר על כסאו, נמצא כולו בכוננות נגד דאע"ש וכל מי שנגדו.
מצרים לא רוצה את החמאס, פוחדת שיחד עם דאע"ש יהפכו את השלטון. הכלכלה במצרים קשה ביותר ויהיו בעיות קשות וסיבוכים.
ירדן מבוהלת ומסובכת עם פליטים מעיראק, סוריה, חמאס ודאע"ש, הכל מסובך. היא סומכת על מדינת ישראל וצה"ל שיגנו עליה.
איראן נחש קוברה, עם המוסלמים הקיצוניים. היא רוצה להמשיך להיות 'יפה' עם ארצות הברית כדי לבלבל את כל העולם, שכל העולם יחשבו שהם כולם צדיקים ואוהבים שלום - הכל שקר וכזב.
בתורכיה דאע"ש מתרבה ולכן ארדואן בלחץ נוראי. הוא כאילו נגד ישראל כי אין לו ברירה, הוא פוחד שדאע"ש יערוף את ראשו.
דאע"ש בנוי על זרמים של ערבים קיצוניים, ממזרים שיצאו מגילויי עריות. אין להם דין, אין להם דיין ולא תרבות של העולם הזה. כל ארץ ומדינה בעולם שרק מתחיל שם דאע"ש - מהר לסלק את זה מתוכם. דאע"ש זה אמונה - אם היום יש להם מאה אלף, מחר יהיו מיליון או שניים. הם רוצים לעשות פיגועים המוניים ואכזריים שעוד לא נראו כאלה בעולם.
ממשלת ישראל וכל עיר ועיר בישראל, חייבים לפעול דחוף, דחוף, דחוף נגד המסתננים הסודנים והאריתראים, להוציא אותם דחוף מישראל, על-פי החוק. הם התפשטו על תל אביב והסביבה, הם מתרבים ומתפשטים גם על ערים אחרות. הם יכולים לחיות בכל תנאי. לאן הגענו שיהודי פוחד לצאת מביתו? צריך לפעול על-פי החוק ולהוציא אותם דחוף, יש להם הרבה מדינות. זו לא גזענות - המקום הזה לא שייך להם!
כל בני האדם הגנבים, המשחדים והמשוחדים, הרמאים, אנשי הזימה והתועבה, אנשי האינטרס והפרוטקציה, ריבונו של עולם אומר להם, לפני ראש השנה ובראש השנה, לקחת על עצמם לעשות תשובה, יעשו שינוי - לא יגלה אותם. אם לא יעשו את זה, בשנה הזאת, שנת תשע"ה, בורא עולם יגלה את כולם במערומיהם, לא כמו בשנת תשע"ד - פי מאה ויותר. כדאי לכם לעשות תשובה! כל מי שלועג ומזלזל במה שכתוב כאן - מסתבך עם ריבונו של עולם.
משיח בן דוד פועל, עובד, מגן ושומר על ארץ הקודש, מדינת ישראל! זו התקופה, זה הזמן, אשרי המאמין ומסכן וחבל על מי שלא מאמין ומזלזל. אף אחד לא מחשב קיצין, רק אבא שבשמיים, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, הוא יחליט על היום, הוא יודע את היום! יבוא היום שבורא עולם ימליך אותו בכבודו ובעצמו. זה בדור הזה! הדור הזה זכה!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

שנה טובה!

קטגוריה: