מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, מביא מהלומות על העולם כולו. העולם כולו נמצא בפאניקה ובפחד מפני דאע"ש. דאע"ש זה לא רק 15,000 בני אדם, תוך חודש יכולים להתאסף אליהם מיליונים מהעולם כולו.
הקדוש-ברוך-הוא מביא התפרצויות הרי געש, שיטפונות, רוחות קשות, רעידות אדמה. מטוסים, אוניות ורכבות מסתבכים. אסונות טבע קשים - הקדוש-ברוך-הוא מראה לעולם כולו במי להאמין. ברא הקדוש-ברוך-הוא את העולם וברא כל בריה לעשות את תפקידה וייעודה - כך העולם יתוקן.
היהודים ייעודם לקיים את עשרת הדיברות, ללמוד תורה, להיות באחדות ולהתפלל, וכל הערבים בעולם צריכים להיות תחת השפעתם ושליטתם של היהודים בעם ישראל - אז יהיה הכל טוב לכולם.
כל הזמן העולם ריחם על המוסלמים, עכשיו התעוררו כולם. מעל חמישים אחוז מאוכלוסיית העולם הם מוסלמים, הם גילו שהם הרבה בעולם והם מתחילים לעבוד בשיטה פרימיטיבית של סכינים וחרבות, אין להם לא דין ולא דיין.
צבא-הגנה-לישראל צריך לפקוח עיניים גדולות על כל בניין חדש שבונים בגבול הצפון, בגבול לבנון וסוריה. צריך לעקוב אחריהם, כי הם פועלים בשיטת המנהרות של רצועת עזה, הם פועלים בשקט. החמאס מרצועת עזה נמצא מול גבולות הצפון. צבא-הגנה-לישראל צריך לבדוק את נושא המנהרות בצפון, כדי שלא יהיו הפתעות. בכדי שלא יצאו כמו צרעות מהמנהרות, צריך לפקוח עיניים. החמאס, ממשיך לחמם את הגזרה הצפונית. יש שם הרבה חמאס והם משתמשים במילה 'פלסטינאים', אבל זה שקר - הם חמאס.
חיזבאללה לא עושה כלום, מחכה שידחפו אותו.
ברצועת עזה מתארגנים. הם כאילו מסכנים, כאילו מי שנפגעו הם אזרחים, אבל כולם חמאס, כולם יד אחת, יש להם תכניות להכין תשתיות מחדש, יש להם את כל השיטות והמפות. צה"ל עוד לא גילה את כל המנהרות,
צבא-הגנה-לישראל: לא להיכנס רגלית לרצועת עזה! אין אמונה בחמאס, הם מכינים ורוצים לעשות הפתעה. הם רצו הפסקת אש בשבילם, לאינטרס שלהם, לא לטובת מדינת ישראל. צה"ל רגוע, יש לו היכולת להרוס את כל הרצועה רק לא רוצה, כי במקומם יכנסו דאע"ש.
סוריה ממשיכה בשפיכות דמים של אלפי בני אדם, בסתר ובגלוי. מקבלת מבורא עולם מהלומות קשות: מורדים, דאע"ש וכו'.
תורכיה, ארדואן כביכול נגד מדינת ישראל, מתוך פחד. הגרעין, השורש הראשי של דאע"ש נמצא בתורכיה, שם הם מתרכזים ויוצאים לכל העולם. משם הגיעו לעיראק - עוד תחנה שלהם. זו הסיבה שארדואן 'כאילו' נגד מדינת ישראל ונגד המודרניות. בקרוב יגיע זמנו וייקחו לו את מדינתו. יש קנוניה שמתבשלת במקום, לקחת את תורכיה לידיהם - לאט לאט זה יקרה.
אסור ליהודים לגור בתורכיה ואסור לטייל שם. יבוא זמן שלא יצליחו לעלות לישראל. יהיה שם מהפך שלטוני והם יסתבכו, זה יהיה פתאום.
מצרים זו גזירה משמיים, לא יודעים מה לעשות עם הגזירה הזאת עם המוסלמים, החמאס, דאע"ש והמוסלמים המודרניים, הכל 'מתבשל' לקטסטרופה. זה עוד לא בפרהסיה אבל עוד מעט יהיה, יהיו שם הסתבכויות גדולות מאוד, לאט לאט זה יהיה.
ירדן 'משקשקת' ורועדת מפחד, נשענת כל כולה על מדינת ישראל בכדי למצוא פתרון לפליטים מסוריה ועיראק ולפולשים מדאע"ש וחמאס. בירדן אין חיים.
אמרנו בעבר ושוב נאמר: צריך להיזהר שלא יהיו הפתעות בחלק מהכפרים הערביים בישראל, בגדה המערבית ובירושלים. נכנסים סמויים ועושים קנוניות לפרוץ ולעשות פיגועים בירושלים.
איראן שמחה. היא בשלום עם האמריקאים כדי להרוויח זמן לייצור האטום בשקט בשקט, וגם בשלום עם הרוסים - רוקדת על שתי חתונות.
כל המשוחדים, נותני השוחד, הגנבים, הרמאים ואנשי הזימה, אם לא יעשו תשובה, ימשיכו להתגלות בלי סוף - כולם.
בורא עולם מזהיר ומזהיר: אסור ליהודים להתבולל עם הגויים - זו לא גזענות!
אם עם ישראל היה מתבולל לפני מאה שנה - לא הייתה קמה מדינת ישראל! היהודים לא שונאים את הגויים ולא שונאים את הערבים, היהודים קנאים ליהדות, שומרים על יהדותם, שומרים על מדינת ישראל ועל אדמת הקודש - זו לא גזענות.
כמו שהאנגלים מתחתנים עם האנגלים, הצרפתים עם הצרפתים, התורכים עם התורכים, האיראנים עם האיראנים, הערבים עם הערבים, כל מדינה בתוך המדינה שלה - זו לא גזענות.
בחודש אלול, על כל יהודי ויהודייה לעשות חשבון-נפש, יאמר כל יהודי 'נעשה ונשמע'. צריך לקיים את עשרת הדיברות, לקיים את ההלכות, להתפלל, ללמוד תורה - הכל לטובתנו, הכל לטובת עם ישראל! זה יביא לאחדות, לאהבה ואהבת חינם, לא יהיו מחלוקות בארץ, זה יביא שמחה וחיים טובים. כל עם ישראל להיות מלוכדים! כל חודש אלול והימים שאחריו, הם ימים קשים וכואבים למי שלא מאמין בקדוש–ברוך-הוא. צריך לעבוד את ה' בשמחה וברננה, כדי שיהיה טוב ונחת לכולם.
הקדוש-ברוך-הוא רוצה לעשות רק טוב!
הקדוש-ברוך-הוא רוצה להמליך את מלך המשיח צדקנו בן דוד!
הקדוש-ברוך-הוא רוצה שהיהודים ינוחו מכל הייסורים והתסבוכות!
הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכל יהודי בעם ישראל ינוח תחת גפנו ותחת תאנתו וכולם יעבדו את ה' בשמחה! הערבים יעבדו את היהודים ויתפרנסו דרך היהודים.
זה התהליך מתחילת העולם, זה סוף התהליך וקץ כל הצרות בעולם! ירצו או לא ירצו - כך יהיה!
הקדוש-ברוך-הוא רוצה שיתפללו אליו חזק בחודש אלול!
הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכל היהודים בעולם יעלו לארץ ישראל, כי כאן המשיח נמצא, חי וקיים, מגן ושומר ועוטף את כל מדינת ישראל ומגן על כל היהודים - זה לא הזוי!
בזמן המלכת מלך המשיח, יהיו מעגלים-מעגלים, ראשון, שני, שלישי...
כל הרבנים, כל גדולי התורה בישראל, צריכים להתארגן בתפילות לבורא עולם שיעזור לעם ישראל.
כל ראשי הקהילות, רבני הקהילות בגולה, ללא יוצא מן הכלל, צריכים לשחרר ולשלוח את היהודים לעלות לארץ ישראל דחוף! לא לחכות, חבל!
הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכל היהודים יהיו בארץ ישראל!
מי שזועק היום לבורא עולם שימליך את מלך המשיח, הם היהודים העניים, היהודים שמלאים ייסורים קשים, בזכותם ימליך הקדוש-ברוך-הוא את מלך המשיח בן דוד בזמן הקרוב!

באדיבות: אתר "תאיר נרי" המסר של הרב ניר בן ארצי

קטגוריה:

תגיות: ,