בורא עולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, מפרק את העולם הישן של הטומאה, השנאה, הגאווה והרוע ובמקביל, פותח עולם חדש של טהרה, קדושה, גאולה והמלכת מלך המשיח שיכוון את ישראל, את היהודים ואת כל העולם! לא לחינם מסבך בורא עולם ומבלבל את כל העולם, אף אחד לא יכתיב לבורא עולם מה לעשות!
הבחירה החופשית של האדם הולכת ומתמעטת, הולכת ונגמרת, כי העולם בתוהו ובוהו. אם בורא עולם לא יתערב חזק - לא יישאר בעולם אף אדם ואפילו לא זבוב, העולם יכול להתלקח למלחמה גרעינית וכימית וזה סוף היקום.
הקדוש-ברוך-הוא רוצה שכל הארצות והמדינות בעולם יבינו שמדינת ישראל, ארץ הקודש, היא האור שנותן חיות לכל העולם! בזכות מדינת ישראל העולם חי! כשהארצות פועלות נגד מדינת ישראל ונוגעות באור הגנוז ובקדושה, הן נפגעות מבורא עולם. כל מי שרוצה לפגוע בדבר הקדוש ביותר בעולם – מדינת ישראל – נפגע בעצמו. 7 מיליארד אנשים בעולם נגד מדינת ישראל, הם הורסים את עצמם בעצמם, כי הם הולכים נגד מדינת ישראל. בורא עולם יהרוס מדינות כליל, אם ירצו לפגוע במדינת ישראל! ארץ ישראל היא מקור החיים והברכה של כל העולם, מדינת ישראל - ארץ הקודש והיהודים החיים בה.
הקדוש-ברוך-הוא נתן לעולם את דאע"ש ואת החמאס, בעיות באוקראינה, בעיות בעיראק וסיבוכים בעוד הרבה מדינות בעולם. נתן גם ריבונו של עולם הפרעות קשות ביותר בארצות הברית, כי הלכו נגד מדינת ישראל, הכל מתהפך עליהם - מידה כנגד מידה.
דאע"ש התחיל לחלחל לרצועת עזה. יש ליצנים במדינת ישראל שמתלהבים מהפעולות של דאע"ש בכפרים ובערים ערביות. צריך לנקוט יד קשה נגדם אם הם מניפים דגל שלהם בארץ ישראל. דאע"ש רוצים להיכנס דרך ירדן והגדה המערבית וחושבים שיהיה להם קל לכבוש את ירושלים.
ממשלת ישראל צריכה להיות ערנית לפקוח עיניים בגבול סוריה, בגדה המערבית, ירדן ורצועת עזה. צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערוך, מוכן ודרוך. כרגע גבול ירדן הוא המסוכן ביותר.
ארגון החיזבאללה פוחד פחד מוות מדאע"ש, שייקחו לו את המנהיגות. הוא לא יוריד מכבודו ויילחם עד הסוף.
בירדן תוהו ובוהו ופחד מדאע"ש. היא מסובכת בתערובת מהרבה עמים, ואין לה צבא שנקרא 'צבא ירדן' הכל מסובך ומבולבל.
בסוריה תוהו ובוהו, הורגים זה את זה.
בעיראק תוהו ובוהו.
דאע"ש עושים בלאגן וסיבוכים בכל העולם, את כל זה עושה בורא עולם, כדי שיפסיקו להציק ליהודים במדינת ישראל.
בית הדין הבינלאומי לצדק של האו"ם, שיפסיק 'לחפש' את ממשלת ישראל ועם ישראל. מדינת ישראל נלחמת נגד החמאס כדי להגן על עצמה. שילכו לחפש את הרוצחים האמיתיים, בעיראק, שם שוחטים אנשים מול המצלמות, בסוריה, שם הורגים מאות אנשים מול המצלמות, יבדקו מה קורה באוקראינה ובעוד הרבה מדינות באפריקה וש'ירדו' מממשלת ישראל! אם לא יפסיקו, בורא עולם יסבך אותם מכל הכיוונים ולא ייתן להם רגע של מנוחה! ממשלת ישראל בסך הכל הגנה על אזרחיה, שיפסיקו 'לחפש אותה', שיחפשו במקומות אחרים!
ממשלת ישראל תבדוק טוב טוב שלא יחדשו את המנהרות, כוונתם לחדש אותן, אין אמונה בהם, לא בחמאס ולא בפתח. אבו מאזן, מנהיגי החמאס והג'יהאד הם כולם יד אחת, מטרתם להמשיך לפגוע בעם ישראל, הם רק עושים הצגות של שלום.
מדינת ישראל, היהודים שגרים בארץ ישראל ובעולם כולו: לתת גיבוי לצבא-הגנה-לישראל ולחזק את ראש הממשלה והשרים שאתו. ממשלת ישראל עשתה עבודה טובה ומיוחדת במבצע "צוק איתן", עשתה את המקסימום שאפשר היה בכדי למנוע חטיפות, הרג ופציעה של חיילים! העולם כולו נגד ישראל, רצו לסגור את האוניות של ישראל ולמנוע מהן מעבר בימים, רצו לסגור את המטוסים של ישראל ולמנוע מהם נחיתה בנמלי התעופה בעולם, רצו לסגור את הייבוא והיצוא של ישראל. עצרו את המלחמה בזמן, היה קצר ולעניין ועשו עבודה גדולה מאוד! אותה התוצאה שהתקבלה ב-50 ימי לחימה, הייתה מתקבלת גם אם היו ממשיכים את המבצע, אלא שהיו נפגעים עוד חיילים, חס ושלום. בורא עולם עצר את המלחמה! הוא התחיל אותה והוא עצר אותה, לא להאשים אף אחד!
בקטאר, כווית וסעודיה, הערבים בפחד גדול שהבעיות והצרות של דאע"ש יגיעו גם אליהם.
הפלא הגדול של העולם שכולם פוחדים להשתמש בפצצות אטום ופצצות כימיות, כי הם פוחדים למות. למה יש פצצות אטום ופצצות כימיות? כדי שלא תהיה מלחמת עולם שלישית!
עוד דבר מעניין, העולם חוזר להיות פרימיטיבי, חוזר להלחם עם סכינים וחרבות.
איראן גם היא בפאניקה גדולה וחרדות, הכל שם נעשה בפחד, בסתר ובשקט, כי היא פוחדת שיגלו אותה ו'יטפלו בה'.
כל אלה שמדברים נגד ישראל ומתנהגים כאילו שהם לא אוהבים את היהודים, עושים זאת כדי שדאע"ש והחמאס לא יפגעו בהם. אבל הם לא יודעים, שאם הם הולכים נגד מדינת ישראל - הכל יתהפך עליהם, יהיו להם תסבוכות, ודאע"ש יגיע אליהם הרבה יותר מהר.
יימשכו אסונות הטבע, בכל מקום יצוץ משהו חדש בטבע, לא יהיה שקט - העולם תוהו ובוהו.
כל היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל יעלו דחוף דחוף לארץ ישראל הקדושה! לא להתחכם עם בורא עולם! כל האיומים על היהודים בעולם - כדי שיגיעו לארץ ישראל דחוף! זה לא ייפסק, פתאום יום אחד הכל יתהפך עליהם ואחר כך, להגיע לישראל - יהיה קשה מאוד! כל המטיילים היהודים בעולם - שיזהרו על חייהם שלא ייפגעו!
חודש אלול הוא חודש חזק! כל אדם שמתפלל תפילה אמיתית, בבכי אמיתי - הקדוש-ברוך-הוא עוזר לו. בחודש זה היהודים צריכים להתפלל חזק מאוד, כדי להוריד את האור הגנוז לעולם, האור השומר על מדינת ישראל ומפיץ את הטהרה והקדושה! תפילה ובכי אמיתי בכל בתי הכנסת במדינת ישראל, מקרבים מלכות שמיים, וכך ימליך בורא עולם את מלך המשיח!!!
מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א
מיום ה' אלול - פרשת כי תצא תשע"ד

קטגוריה:

תגיות: