בלשים מתחנת גלילות ולוחמי יס"מ מרחב ירקון עצרו על חם שני חשודים כשברשותם עשרות אלפי שקלים, תכשיטים ושתי שיניים העשויות זהב טהור. אחד החשודים התנדב להסביר שאת השיניים הרוויח בהימורים.
שוטרים סמויים ממרחב ירקון ומתחנת גלילות עצרו לבדיקה מכונית פרטית שנסעה ברחוב סירקין בהרצליה ועצרו את שני נוסעיה. ברשות השניים (29,33) תושבי כפר סבא והרצליה, נתפסה שקית ובה סכום של כ-53,000 ₪, תכשיטים ושתי שיניים מזהב. אחד החשודים סיפר לשוטרים שזכה ברכוש בהימורים, אלה שבדיוק באותו זמן נפרצה ברחוב הסמוך דירה ממנה נגנב בדיוק אותו הרכוש שנתפס ברשות השניים שככל הנראה הימרו על הבית הלא נכון.
הכל החל באשר
כוחות משטרה ממרחב ירקון יצאו לפעילות יזומה ברחבי העיר הרצליה, המטרה, מניעת התפרצויות לבתי דירה. צוות בילוש מתחנת גלילות בפיקודו של מפקח אושרי אדרי וצוות של לוחמי יס"מ ירקון בפיקודו של אליעד אנקרי התפרסו ברחבי העיר והמתינו לשעת כושר.
במשך שעות ארוכות ביצעו השוטרים פעילות סמויה עד שבשעות הצהריים הבחינו ברכב פרטי הנוסע בנסיבות מחשידות. ברכב ישבו אותה עת שני נוסעים שעשו דרכם מרחוב ראש פינה לעבר רחוב סירקין, השניים לא ידעו כי ברגע שיפנו לרחוב הצר יעצרו על ידי כוח המשטרה שממתין להם.
בחיפוש ברכב נתפסה שקית שהכילה עשרות אלפי שקלים במזומן, תכשיטים וכן שתי שיניים העשויות זהב טהור. כשנשאלו בתחילה מהיכן הכסף והרכוש לא הצליחו השניים לספק הסבר הגיוני אך בהמשך נזכר אחד מהם כי הרוויח את השלל בהימורים, לטענתו בזמן שהימר נגמר למתחריו הכסף ואלו השקיעו את תכשיטיהם ואפילו את שיני הזהב שלהם והוא, לאחר שניצח בהימור לקח את הרכוש והלך. השוטרים ששמעו במהלך עבודתם הסברים רבים ביצעו מספר בדיקות נוספות וגילו כי זמן קצר קודם לכן נפרץ אחד הבתים ברחוב סמוך וממנו נגנב רכוש הזהה לרכוש שנתפס ברשות השניים והם הועברו לחקירה בתחנת גלילות בסיומה נעצרו

קטגוריה: