מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא, מראה לעולם כולו שהוא מנהיג את העולם ומכוון את העולם. לא רואים אותו ולא שומעים אותו, אבל איתני הטבע והסכסוכים בין מדינות ובתוכן, זה הדיבור של הקדוש-ברוך-הוא לבני האדם על פני כדור הארץ ובמיוחד, במיוחד, במיוחד, ליהודים. כל התפרצות הר געש, כל רוח סערה, כל רעידת אדמה, אש ושרפה, כל סכסוך בין מדינות או בתוכן - הכל בידי ריבונו של עולם, מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא! בראש השנה נגזר מה יהיה על כל מדינה וארץ על פני כדור הארץ.
הקדוש-ברוך-הוא הביא את דאע"ש, כדי לרוצץ את ראש הנחש במזרח התיכון. דאע"ש הולכים לכל מדינה ערבית כדי לחסל אותה. הם חושבים שבדרך הזאת הקדוש-ברוך-הוא יתחבר אליהם והם יהיו, חס ושלום, כמו העם היהודי, אבל לא יעזור להם כלום. ארגון דאע"ש רוצה לפלוש לירדן, כדי שיהיה לו קל לפגוע בישראל. אחרי שיתיישב בירדן, הוא ישלח זרועות לירושלים. הם יותר גרועים מהחמאס, הם צמאי דם. דאע"ש זה נקרא ממזרים, אין להם דין ואין דיין, יש בהם אכזריות שאין כמותה בעולם. החמאס הם מזרע עמלק.
הקדוש-ברוך-הוא מאס בזימה ובטומאה שבעולם, לכן הביא את דאע"ש!
דאע"ש יגיע גם למצרים ותהיה להם שם מהפכה שלא חלמו עליה מעולם. המצרים כל כך שמחים שצבא-הגנה-לישראל נלחם עם החמאס, הם עוד לא יודעים על המכה החדשה: דאע"ש פולש אליהם וכשיגיע, לא יהיה להם יום אחד של שקט ומנוחה.
המשלחת הישראלית שנשלחה למצרים, שלא תהיה כנועה, שלא יוליכו אותם שולל, שלא יאמינו לאף אחד! החמאס אין בו אמונה, הוא צוחק על המשלחת של עם ישראל ומרוויח זמן כדי להתעשת, להתאושש, להתחזק, לייצר טילים ולהכין תחמושת מחדש.
צבא-הגנה-לישראל הרס את רצועה עזה מלמעלה, מלמטה הרס שליש.
7 מיליארד אנשים בעולם לא אוהבים את היהודים. יש התבוללות בעולם ובארץ ישראל, הקשה ביותר שהייתה אי פעם. הגויים מתבוללים עם בנות ישראל, כדי למחוק את היהודים מעל פני כדור הארץ. כל יהודי ויהודי צריך להבין שמטרת הגויים להרוס את זרע ישראל, זה לא מאהבה, זה משנאה ורוע. לגויים אין נשמה, ליהודים יש נשמה מבורא עולם, יהודים הם מלאכים שירדו משמיים! אי אפשר לחבר פלוס ומינוס, טהרה וטומאה - יהיה פיצוץ. יהודים הם העם הנבחר וזו המלחמה השקטה של הגויים המוסלמים. הם פועלים בכל דרך כדי להרוס את היהודים באמצעות סמים, שתיה חריפה והתבוללות במקומות העבודה במדינת ישראל.
הורים יהודים בארץ ובעולם, צריך להסביר לילדים, מגיל קטן, שאסור ליהודים להתבולל עם הגויים! כשהילדים עדיין קטנים אפשר. בגלל התלהבות של רגע סובלים אחר כך כל החיים. שההורים לא יגידו שהעולם מודרני, שיהודי לא ימכור את החיים שלו לעולם המודרני, שיישאר 'פרימיטיבי' אבל יהיה נקי, זך וטהור ויהיה לו רק טוב.
סוריה, חיזבאללה, נסראללה, חמאס והפלסטינאים, תכננו לפני שבע שנים, להרוס את מדינת ישראל ביום הכיפורים הזה, בהפצצות וטילים. בורא עולם, לפני מעל לשלוש שנים, סיבך את הסורים עם המורדים, נסראללה והחיזבאללה, עד הרגע הזה! תודה לקדוש-ברוך-הוא שגילה לצבא-הגנה-לישראל את המנהרות דרכם תכננו להיכנס רגלית, אלפי אנשי חמאס אכזריים, כדי לפגוע בקיבוצים ומושבים, בנתיבות, אופקים ואשקלון. יש לנו ב"ה את הקדוש-ברוך-הוא, שהרס לחמאס, לפלסטינאים, לסורים ולחיזבאללה, את כל התכניות שלהם! גם ילד בן שלוש יכול להבין את התוכניות, לא צריך להיות חכם גדול.
דאע"ש מתרבים בצורה מחרידה ויחד עם החמאס הפכו לבועה קשה. הם רוצים לשלוט על העם הערבי בעולם והורגים כדי לשלוט על הערבים ועל כל העולם.
הקדוש-ברוך-הוא לא הביא את דאע"ש לעולם לחינם, הכל עושה לפי תוכנית, כדי שהעולם יהיה זך וטהור. כשטוב לאנשים הם שוכחים את הקדוש-ברוך-הוא, אז מדי פעם, מביא דברים קשים לעולם כדי שלא ישכחו אותו.
מדינת ישראל צריכה לשמור על כל גבולותיה שלא יחדרו מסתננים.
בכנסת ישראל צריכים להיות מלוכדים ומאוחדים וללא ויכוחים. אסור בתכלית האיסור לנופף בדגל אויב בארץ ישראל, שכל דגל ינופפו בארצו. זה מתחיל בדגל ואחר כך הסתבכויות. הרמת דגל של אויב בארץ ישראל זה כמו תולעת שמכרסמת בישראל. לא להגיד 'אנחנו מודרניים', המודרניות הזאת תעלה ביוקר.
סוריה נגמרת ותמשיך להיגמר, יש לה גם מורדים וחיזבאללה, גם הם בינם לבין עצמם ובנוסף לזה דאע"ש יאכל אותה - יש דין כבד על סוריה ולא יעצור.
תורכיה עושה בלאגן כדי שלא יפגעו בה, הם כביכול לא אוהבים את ישראל כי הם פוחדים מדאע"ש, מהחמאס והפלסטינאים, אבל חלק מהם, בתוך תוכם, אוהבים את ישראל.
כל יהודי חכם ונבון שיזהר מלנסוע לתורכיה, שלא יגיד 'לא יקרה לי'.
כל מזרח הים התיכון בחרדה, פחד ואימה, מאיפה באה המכה הקשה הזאת של דאע"ש. ארגון דאע"ש הוא זרועות של תמנון שמתפשטות בכל העולם ומתרבות, חותכים זרוע אחת - גדלות עוד עשר זרועות - יד ה' בדבר.
איראן רוקדת על שתי חתונות, מאוהבת ברוסיה, נשענת עליה וצוחקת על ארצות הברית. הם רוצים להיות מעצמה גרעינית. האיראנים פוחדים פחד מוות מהיהודים במדינת ישראל. היהודים במדינת ישראל מוגנים ושמורים מהקדוש-ברוך-הוא.
דאע"ש והמוסלמים בעולם, ממריצים את היהודים בגולה לעלות לארץ ישראל הקדושה והשלמה. האנטישמיות בעולם קשה ביותר, הם קיבלו ביטחון, כולם שונאים את היהודים שגרים ומטיילים שם ומתכוננים לפגוע בגופם קשה ביותר. יהודים! לברוח משם כל עוד נפשותיכם בכם ולעלות לארץ ישראל דחוף!!! מגיעים עשרות אלפי יהודים לישראל, ויש עוד מאות אלפים ומיליונים בדרך. הילדים של כל היהודים עולים לארץ וההורים מגיעים אחריהם.
כל אדם בעם ישראל, שידבר לשון הרע, או יפגע ביהודי ברמאות, שוחד או זימה, אם צווארון לבן ואם שחור, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר - כולם יתגלו אחד אחרי השני.
הדור הזה מסובך, התקופה הזאת מסובכת בכל העולם כולו, כך עושה הקדוש-ברוך-הוא.
פתאום יבוא היום הגדול והנורא ובורא עולם בכבודו ובעצמו, ימליך את מלך המשיח!
הדור הזה זכה לחיי נצח! אנא מכם, להשתדל לקיים כמה שאפשר את עשרת הדיברות - זה לפני הכל, ואהבת לרעך כמוך, דרך ארץ קדמה לתורה. יהודים בארץ ישראל לאהוב זה את זה להתאחד ולהתלכד, זה מה שרוצה הקדוש-ברוך-הוא. אסור לדבר על יהודים!
משיח פועל ועובד בסתר, איש אלוקים, שליח ה'. כשימליך אותו בורא עולם ויתן לו את השרביט, יעבוד בפרהסיה שכל העולם יכיר אותו, ייבהלו ויפחדו ממנו. כולם יהיו כפופים ועובדים את הקדוש-ברוך-הוא! לא יהיו עוד מלחמות!!!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה:

תגיות: , ,