אבא שבשמיים הקדוש-ברוך-הוא, מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא אב הרחמים, מבקש מכל היהודים בארץ ישראל הקדושה שיהיו מלוכדים ומאוחדים. אין שמאל ואין ימין, כולם צריכים להיות לב אחד ויד אחת! הקדוש-ברוך-הוא נמצא עם אזרחי ישראל ועם כל חיילי צבא-הגנה-לישראל, מגן ושומר עליהם דרך האחדות, אהבת החינם בישראל והחסד. צריך לקרוא הרבה תהילים בכל בית ובכל בית כנסת.
כל גדולי התורה והרבנים בישראל: לצאת בתפילות המוניות, או בבתי הכנסת שלכם, או לארגן כמה כנסים גדולים של תפילה, כדי להגן ולשמור על חיילי צבא-הגנה-לישראל שיצליחו במשימה שלהם, לעקור את החמאס שהוא האויב הכי אכזרי בעולם, לא רק לישראל גם למצרים, ירדן, עיראק, אירופה וארצות הברית. בורא עולם מגן ושומר על חיילי צבא-הגנה-לישראל וגם הם צריכים לשמור על עצמם.
נעשה את מה שכתבנו עכשיו וזה יהיה הגנה ושמירה על כל חיילי צבא-הגנה-לישראל ויצליחו במשימה שלהם!
המבצע שצה"ל יצא אליו, הוא לא מבצע קל. המנהרות שיש ברצועת עזה, זו מדינה שלמה מתחת לאדמה, עיר תחתית מתחת לעזה, החמאס יכולים לחיות שם לא רק חודשים, גם שנים. יש להם הרבה מנהרות ומערות, יש להם בתים מתחת לאדמה. כל חייל צה"ל ואזרח, לפתוח עיניים, הם אכזריים, פניהם לא לשלום, הם רוצים להרוס את עם ישראל. כל הערים והיישובים בארץ ישראל, שלא יחשבו שנגמרו להם הטילים. הם מלאים בכל מיני טילים, ארוכי טווח וקצרי טווח ויכולים כל רגע לשלוח טיל ולהפתיע בכל מקום במדינת ישראל. לא להיות בשאננות, להיות ערניים כדי שתהיו מוגנים.
להיזהר מהגויים שגרים בישראל, לא לעלות על טרמפים, לא להתעסק איתם, להתעלם מהם כמה שאפשר, שאף אחד לא יגיד 'לי זה לא יקרה'.
כל העולם שונאים את החמאס! הם מזרע עמלק, אכזריים ומטילים את ארס הנחש בכל מדינה ומדינה. אנשי החמאס אכזריים כל כך שהם שמים את ילדיהם מול הקו הראשון כדי להגן על עצמם, תראו איזה אכזריות! אין להם שום רגש ורחמים לילדים שלהם, הם אנשי זימה ותועבה, לא מתורבתים ואסור לרחם על האכזריים.
אי אפשר לעשות הפסקת אש, המצב יימשך עד שצבא-הגנה-לישראל ינקה את כל רצועת עזה! אם יעשו הפסקת אש, הם יתחמשו פי כמה וכמה ממה שהיו. גם כך הם הכינו מערכה למלחמה, להפתיע את מדינת ישראל דרך המנהרות. הם לא האמינו שצה"ל ייכנס לרצועת עזה.
מאותו זמן שלקחו את גוש קטיף, במקום לבנות שם מדינה לתפארת, של שלום ואהבה, הם בנו מדינה של מלחמה, מלאה תחמושת וטילים, כדי להילחם נגד ישראל. עכשיו כולם יודעים למה בורא עולם התנגד לשלום הזה עם הפלסטינאים!
הקדוש-ברוך-הוא אומר לכל יהודי ויהודי: חיילי צבא-הגנה-לישראל נמצאים בקרב ואלה שנמצאים בעורף, שלא במלחמה – יתפללו ויקראו תהילים, לא משנה דתי או לא דתי, ימין או שמאל! להרבות במעשי חסד ונתינה ולהתפלל שהחיילים יהיו מוגנים ושמורים ויצליחו במשימה!
האנטישמיות בעולם תתגבר בממדים ענקיים, תפקידה לגרש את היהודים מארצות הגולה, מעולם החומר, עולם התועבה, לארץ ישראל הקדושה! פעם בורא עולם הגלה אותם, גירש אותם מהמקום הקדוש ביותר בעולם, מארץ ישראל ומבית המקדש, ופיזר אותם בכל העולם, היום הגיע זמן הגאולה, זמן משיח להמלכה, ובורא עולם מגרש אותם לא ממקומות טהורים אלא ממקומות של טומאה, תועבה ולכלוך, לארץ ישראל הקדושה והטהורה!
ימשיכו אסונות טבע, רעידות אדמה, אש ושריפות, שיטפונות ורוחות קשות, מטוסים יפלו, יסתבכו ויופלו, רכבות יעופו ויתהפכו, צוללות ואוניות יסתבכו. זה מהלך של בורא עולם למחוק את כל הרוע הטומאה מעל פני כדור הארץ.
יהודים, כל אחד ייקח על עצמו לתקן את עשרת הדיברות במה שהוא יכול, מה שקל לו יותר.
18 הימים של תפילה על החטופים שנרצחו - מגנים ושומרים על כל חיילי צבא-הגנה-לישראל ואזרחי מדינת ישראל היהודים, לא להפסיק!! כוחו של עם ישראל הוא תפילה!!
יש גאולה משנת תש"ח! יהודים יבואו למדינת ישראל הקדושה במאות אלפים ומיליונים!
משיח עובד, פועל ומתפלל, עושה עבודה כמו משה רבינו שהרים ידיו לבורא עולם והעמלקים נפלו על פניהם ומתו - בלי נשקים ובלי רומחים!
בזמן שמלך המשיח יקבל את השרביט, פתאום יבוא היום ויקבל המלכה מבורא עולם, פה בכדור הארץ, באותו הרגע, אף מדינה ואף אדם בעולם לא יוכל לדבר ולהרים אצבע על מדינת ישראל! משיח מחזיק הכל! כוחו של משיח להחריב מדינות ולעשות שלום בעולם! או שילכו איתו לשלום, או שיבלעו באדמה! זה יהיה כמו ביציאת מצרים שיצאו בלי רומחים, בלי סכינים, בלי מכות, טילים וטנקים

קטגוריה: ,

תגיות: ,

הזמנה של מצווה לכבוד 'אור החיים' הקדוש זיע"א!