רבונו של עולם לא יוותר לאף ארץ ומדינה בעולם, ולא לאף אדם, שרוצה לפגוע ולהרוס את ארץ ישראל הקדושה! כל המדינות באירופה, שהולכות נגד ההתנחלויות וארץ הקודש, לא לעשות להן חשבון, הן לא יכולות לעשות כלום. לא לפחד מהן, להמשיך קדימה בבטחון מלא ובאמונה ברבונו של עולם! ארץ ישראל היא מקור הברכה, אף אחד לא יכול להפריע ולעצור את הברכה. לכלכלה של ארץ ישראל הקדושה, אף אחד בעולם, לא ארץ, לא מדינה ולא אדם, יכולים להפריע! תראו מה יעשה להם בורא עולם, הוא יסבך ביניהם ויהרוס את הכלכלה שלהם, כמו שהם רצו לעשות - מידה כנגד מידה. חרבם תבוא בלבם וקשתותם תשברנה ויסתבכו עם עצמם.
צריכים להתפלל לבורא עולם, המון תפילות וזעקות. כמו שהתחילו צריך להמשיך בלי להתייאש, כדי שיגלה לחיילי צבא-הגנה-לישראל איפה נמצאים החטופים הצדיקים. כשבורא עולם ירצה, הוא יגלה לחיילי צה"ל בתוך שנייה, איך להגיע בדיוק. רק תפילה, המונית או פחות המונית לבורא עולם, להתפלל כמו שהתחילו, כדי שיתגלו החטופים הצדיקים בריאים ושלמים!
אף אדם בעולם, מהקטן ביותר עד הגדול ביותר, בארץ ובעולם, לא יכול לעזור בגילוי החטופים, רק תפילה המונית לבורא עולם תעזור שהקדוש-ברוך-הוא יגלה לחיילי צה"ל את מקומם של החטופים הצדיקים, שימצאו אותם חיים ובריאים. תפילה עדיפה על כל דבר אחר בעולם. תפילה, צדקה וזעקה מבטלים את הגזרה בעם ישראל.
החמאס, הפלסטינאים, אבו מאזן ומנכ"ל החמאס, יודעים בדיוק מה קרה עם החטופים ומה קורה איתם. אבו מאזן מודע במאה אחוז, הוא 'משחק אותה' איש השלום של שנת 2014.
כל אלה שיורים טילים זה מעשה נבלה! כולם פועלים ביחד, אבו מאזן, פתח ומנכ"ל החמאס. הם מכחישים, כאילו שהם לא יודעים מי עושה את זה, פטנט חדש. החמאס הוא מזרע עמלק, זו הטעות שעשה שאול המלך, שלא שמע בקול הקדוש-ברוך-הוא.
אזהרה גדולה לממשלת ישראל, למוסד ולשב"כ: לא להיות יפי נפש! לא עם ירדן, לא עם סוריה ולא עם אף מדינה אחרת, תיזהרו מלקבל פליטים מירדן, סוריה או כל מדינה אחרת! לא לקבל! תיזהרו! אם יהיה פתח הכי קטן, מדינת ישראל לא תהיה. הפתח הקטן יגדל למיליונים. זו אחת המטרות שלהם, אל תחיו באשליות, תיזהרו! ליהודים אין לאן ללכת, לכל העולם יש לאן ללכת - ליהודים אין. האנטישמיות קשה ביותר, לא יקבלו אף יהודי בארצות אחרות.
חלק מהערבים בגדה המערבית הם קיצוניים ביותר, שונאים את היהודים, ומתנהגים כאילו הכל טוב. הקדוש-ברוך-הוא אומר: 'בניי תתעוררו, תשמרו על נפשותיכם!'
ירדן, סוריה, עיראק, חמאס, פתח והפלסטינאים, כולם זרוע אחת נגד ארץ ישראל. כל מזרח התיכון בוער, מסובך ומסתבך. בורא עולם מראה לעם ישראל שבינם לבין עצמם הם נלחמים ורוצחים בדם קר, אי אפשר להאמין באף מדינה בעולם. לא לשתף פעולה עם אף מדינה ממדינות ערב, כדי שלא יפלשו מסתננים ופליטים מסוריה, ירדן והגדה המערבית לכיוון ישראל.
בהתכנסות שתתקיים היום בכיכר רבין, עדיפה תפילה, זעקה וצדקה יותר מכל דבר אחר - זה העיקר שבעיקרים!
ברצועת עזה לא יכולים להתאפק ורוצים לשלוח טילים. הם חושבים שצבא-הגנה-לישראל זה בן אדם אחד. הם עושים את זה כדי שצה"ל יעזוב את חברון ויתמקד בעזה. את צה"ל אי אפשר לבלבל! צה"ל הוא הצבא החזק ביותר בעולם! הוא יודע מתי לתקוף ומתי להעלים עין.
השבוע יוצאים ילדי ישראל לחופש. כל האזורים שקרובים לסכנת הטילים, ידאגו שהילדים יהיו במבנים מוגנים בזמן החופש - לא לתת להם להסתובב ברחובות. ההורים עובדים לפרנסה וצריך לשמור על הילדים. כל עיר וישוב ייעזרו בבנות שירות לאומי וחיילות, שידאגו שהילדים יהיו במקומות מוגנים נגד טילים מרצועת עזה, בזמן שההורים בעבודה ולא יכולים להגן על הילדים.
לא כל הערבים בעלי תעודת זהות כחולה נאמנים למדינת ישראל. צריכים להיות חיילים גם בעורף ולשים לב לכל תנועה, מכיוון ירושלים, הגדה המערבית ומקומות שמתחברים למדינת ישראל.
הכלכלה בישראל תמשיך לפרוח ולגדול, כל הברכה נמצאת בארץ ישראל. ארץ ישראל היא מקור הברכה אותה היא מפיצה לכל העולם - בזכות ישראל העולם קיים! למרות שישראל היא מדינה קטנה, היא גדולה באיכות ובטוב שיש בה, בברכה ובהצלחה!
יהודים יקרים תדעו לכם, אף אחד לא יכול לפגוע במדינת ישראל, אין פחד! לכו עם ראש מורם ובביטחון מלא!
האנטישמיות מחוץ לארץ ישראל עברה כל גבול! יהודים, למהר בחיפזון, להגיע לארץ ישראל דחוף! לא נחכה שיהיה חס ושלום, חס ושלום, מה שהיה ליהודים לפני עשרות שנים. האנטישמיות היום משוכללת ואלגנטית, ולאט לאט הם פוגעים, שוברים והורסים את היהודים בגלות. יש לכל היהודים עבודה, פרנסה, חיים טובים והגנה בארץ ישראל. בורא עולם מבקש: מספיק עם המילים האלה 'לנו זה לא יקרה'! מי שאומר - לא מאמין בקדוש-ברוך-הוא.
סוריה מתפוררת, נמחקת מעל כדור הארץ.
עיראק מתפוררת נמחקת מעל כדור הארץ.
תורכיה מתפוצצת עם זרם הפליטים, הם לא יודעים מה לעשות. לא יוצאים נגדם בגלוי כי הם 'כאילו' מדינה מודרנית.
ירדן בפחד וחרדה מהפליטים שמגיעים מסוריה ומעיראק, הולכת לקראת תוהו ובוהו.
מצרים, סיסי חושב שתפס דג שמן ביד - לא תפס כלום. הוא יהיה מסובך עם כל העם שלו, לא יהיה שלטון קבוע, לא יהיה רוגע במצרים, הרעב יאכל אותם כי יש שם רעב כבד.
מרצועת עזה יורים לכל הכיוונים ואומרים שזה ארגון אחר, שקרנים רמאים! הפלסטינאים והחמאס כולם יד אחת.
אסונות הטבע יימשכו, מהים, מהיבשה, מהאוויר והאש. בורא עולם ירים עוד רף, כדי שכל אלה שרוצים להפריע לעם ישראל, כל מדינה, ארץ או אדם, תהיה להם תעסוקה.
כל בעלי הצווארון הלבן והשחור, בכל מוסדות ישראל ובכל המשרדים, בממשלה ובצבא, דתיים ולא דתיים, שיחזרו כולם בתשובה דחוף ויפסיקו את המעשים השליליים, השוחד, הרמאות, 'שמור לי ואשמור לך'. יעשו תשובה - יינצלו, שלא יגידו 'לי זה לא יקרה'. בורא עולם מזכך ומטהר את כל העולם ונותן הזדמנות להפסיק את מעשי השחיתות, יעשו תשובה מיידית - לא יתגלו. לומר 'לי זה לא יקרה' - תצפו שיגלו.
בורא עולם אומר: העולם תוהו ובוהו לחינם? כדור הארץ לחינם תוהו ובוהו? יש אבא שבשמים שמנהיג את העולם! עצי הפרי והירקות גדלים מגרעין קטן. הדגים במים - מביצים יוצאים מיליארדי דגים. מטיפה קטנה נולדים בהמות, חיות ובני אדם. מי יכול להעז ולא להאמין שיש אבא בשמיים שמנהיג את העולם?! בורא עולם אומר: 'מה עוד נשאר להוכיח? מה לא הוכחתי ומה לא ראיתם?'
זמן הגאולה בעם ישראל התחיל בשנת תש"ח. משיח פועל ועובד ועושה מופתים וניסים בסתר! אם לא היה עושה בסתר, היו חושבים, חס ושלום, שהוא אלוקים ועושים אותו אליל. כל עוד שלא הומלך על ידי רבונו של עולם, הכל יהיה בסתר - מופתים וניסים בסתר. בורא עולם מחכה לזעקתם של היהודים וגדולי התורה, שיזעקו לבקש מהקדוש-ברוך-הוא שימליך את מלך המשיח עכשיו!!!

קטגוריה:

תגיות: