אלמנתו של ברוך מזרחי הי"ד שנרצח בפיגוע בערב ליל הסדר בידי מחבל ששוחרר בעסקת שליט קוראת להטיל על הרוצח גזר דין מוות ומספרת כי בעלה אמר כי במידה ויחטף הוא אינו מוכן שישחררו תמורתו מחבלים

הדס מזרחי, אלמנתו של ברוך מזרחי הי"ד שנרצח בערב ליל הסדר בהר חברון, קוראת להטיל עונש מוות על רוצח בעלה. אתמול פורסם שזיאד עוואד, ערבי מהכפר אידנא אשר שוחרר בעסקת שליט, הוא המחבל שביצע את הפיגוע בו נרצח מזרחי ונפצעו יהודים נוספים ובהם אלמנתו הדס ובנו.

"מאכזב מאוד שאין עונש מוות למחבלים וממשיכים לשחרר אותם", אמרה האלמנה בראיון לגלי ישראל בעקבות הגשת כתב האישום נגד הרוצח. "במקום לתת להם בית מלון צריך לתת להם רק גזר דין מוות ואז לא תהיה האפשרות לחטוף יהודים כקלף מיקוח תמורת מחבלים. אני קוראת לממשלה להתעורר ולקבל החלטות נבונות כדי שזה לא יחזור שוב שירצחו עוד יהודים בגלל היותם יהודים".

מחבלים חוגגים בכלא
עונש מוות במקום בית מלון – מחבלים בכלא

מזרחי סיפרה כי בעלה אמר בעת שנידונה סוגיית עסקת שליט, כי במידה וח"ו יקרה לו משהו הוא לא מוכן שישחרו מחבלים תמורתו. "מצער שלא מתעוררים ולא מחליטים החלטות נבונות של גזירת עונש מוות על מחבלים", אמרה האלמנה.

התמונה והכתבה באדיבות:

הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן

הקול היהודי אלחנן גרונר | כ״ו בסיון ה׳תשע״ד (24/06/2014)

קטגוריה: