בימים האחרונים קיבל יהודה הרציג מתנדב איחוד הצלה מאשדוד שיחת טלפון, מאחורי השיחה היה בחור בשם אבי מרחובות. אבי סיפר שהוא היה אחד מהפצועים בתאונה הקשה בכביש 6 לכיוון דרום לפני כ-10 חודשים, אבי איבד את ההכרה, ומצבו הוגדר קשה.

לאחרונה הוא שב לביתו לאחר שהתחיל שיקום ומאז חיפש קשר עם אלו שהיו חלק מכוחות הרפואה שטיפלו בו בתאונה.

יהודה הרציג שהיה בסמיכות למקום התאונה היה בין החובשים הראשונים שהגיע לזירה. ואף ניהל את פעילות צוותי איחוד הצלה בזירה יחד עם יוסי ויסנשטרן, אברהם פורגס ומתנדבים רבים שיצאו מאשדוד. נחל שורק. קריית גת. ואפילו מאלעד.

כזכור מדובר היה בתאונה עם מעורבות אוטובוס ומשאית (מצורף תיעוד) והתוצאה כמו המראות היו קשים, בתאונה נהרגו 4 נוסעים, ועוד רבים נפצעו.

אבי מרחובות היה בין הפצועים קשה ומיוזמתו חיפש ומצא חלק מאלו שטיפלו בו, ולבקשתו מתנדבי איחוד הצלה נסעו לבקר אותו ברחובות, כשהם מביאים איתם שי צנוע ששלח ראש צוות לכיש באיחוד הצלה הרב ינון אזולאי - תהילים מפואר הכולל תמונות מבית וקסברגר.

המפגש המרגש היה בגינה בעיר רחובות, ומרגש היה לראות את המפגש בין החובש לפצוע קשה שהתעורר ועובר שיקום.

יהודה הרציג מתנדב איחוד הצלה שכבר שנים רבות מתנדב ויש לו נסיון רב ברפואה דחופה לא נשאר אדיש, ותוך כדי ביקור גייס את אנשי קופת החולים ואישי ציבור על מנת שימשיכו לסייע לאבי שמנסה להחלים מהפציעה.

אברהם פורגס שאף הוא היה בין המתנדבים שטיפלו בתאונה והשתתף בפגישה מסר: "מפגשים אלו הם ממלאים לנו שוב ושוב את מצברי הנתינה והסיפוק להתנדבות בכל שעה בכל מקום ולכל אחד, המתנדבים שחשבו שהם בא לחזקו יצאו מחוזקים, מכיון שאבי הוא בחור שהחיוך לא מש מפניו על אף הפציעה הקשה. הנכות. והשיקום הארוך".

המשתתפים נפרדו כשהם מבטיחים לעצמם להמשיך ולשמור על קשר, ואיחלו רפואה שלימה והחלמה מהירה.

צילום: משה מזרחי ודוברות איחוד הצלה.

כנסו ותזכו בפרסים"להגרלת כל האמת"

קטגוריה:

תגיות: ,