ל כ ל א.

זהו, אפשר לנעול את הבסטה, כל הקשקשנים והמדברים עצמם לדעת יכולים לקפל את הזנב ולחזור אל מאורת השדים ממנה הם מגיחים מדי פעם, ובכללם רוני בר און, חברו הטוב והמושבע של העבריין והפושע והבוגד - אהוד אולמרט, לאורך זמן רב וגם לאחר הכרעת הדין בה נקבע שאולמרט כבר לא מואשם אלא עובר להגדרה ״עבריין״ - עדיין המשיכו לטעון באוזני כל מי שרק רצה לשמוע כל אותם החברים סלש מקורבים סלש לקקנים וכו׳ שאולמרט לא יישב אף לא יום אחד בכלא, סמוכים ובטוחים הם היו שמשהו יקרה ברגע האחרון, שהדברים יקבלו לפתע תפנית חדה ואור השמש תגיח לחייו של חברם הבכיר, אבל לא, זה לא קרה ואולמרט כידוע נשלח לשנים אל הסורג והבריח, אל הקנטינה השוויונית לכולם ובעיקר - אל המדים הכתומים, סיוט הבלהות הכי גדול שלו ככל הנראה (עיין ערך קצב), כבוד השופט דוד רוזן הראה בדיוק מאיזה חומר הוא עשוי ולא התרגש ממסע הלחצים הסמוי שהופעל עליו ושלח את המושחת מספר אחד בתולדות המדינה לכלא, ועליו נרחיב בפיסקה הבאה.

הסטירה הכואבת

אהוד אולמרט היה אדם מקושר מאד, אהוב ורצוי לרוב אחיו ששוכנים במפלצות התקשורת הישראלית, אולמרט היה בן בית בהרבה מן האולפנים ודפי העיתונים, והכוונה מהצד החיובי בשבילו, מיטב העיתונאים הבכירים בישראל נמנים על חוג מכריו ואוהביו, וזאת בדיוק הסיבה שבידיעות אחרונות, לדוגמא, בחרו לערוך את השער של יום המחרת לגזר הדין בצורה הבאה: ״בוגד?״, כן, מילה אחת בענק התנוססה על שער העיתון שפעם היה של המדינה, למי שעדיין לא הבין השער היה כל כולו נגד השופט דוד רוזן שאמר בגזר הדין שמעשיו של אולמרט הם בבחינת בגידה באמון הציבור, אבל בידיעות אחרונות בחרו לתקוף את השופט בצורה דמגוגית וזולה ולקחת רק את המילה ״בוגד״ ובכך לטעת בראש הקורא הממוצע את המחשבה שהשופט שונא את אולמרט אישית ולא פעל מתוך שיקול נכון, וכי לא הייתם חושבים גם כך? כי הרי מה קשורה המילה בוגד לאדם שמעל בעבירות כלכליות? את זה הבינו טוב מאד בידיעות אחרונות וניצלו בצורה מבישה את מילות גזר הדין כדי לתקוף את השופט רוזן, ועל אולמרט? כן, וודאי שהם כתבו, איפה? לא בשער... לא... רק בעמודים הפנימיים וגם שם בעדינות של מנתח עיניים מקצועי... וזה רק לגבי העיתון הסרוח של המדינה, תבדקו מה קרה בערוץ 2, הבית של אולמרט, רוני בר און הובהל בדחיפות להגן על שמו ״הטוב״ של אולמרט וצווח בשידור חי על כמה שהשופט מגזים וטועה ובכלל אינו רואי לשפוט את אולמרט וכו׳, אגב, הייתי ממליץ לחוקרי המשטרה לבדוק את דבריו של בר און בחשד להכפשה וזלזול והוצאת דיבה.

הפדופיל והחלאה

עמוס עוז אמר בסוף השבוע שעבר שנערי הגבעות הינם ניאו-נאצים, ככה, פשוט וקל החליט הסופר הידוע להשתמש במילים הקשות ביותר נגד יהודים שמיישבים את ארץ ישראל, עמוס עוז כנראה לא יודע מה באמת היה בשואה הארורה שהוא בוחר להשוות בצורה כה מזעזעת את נוער הגבעות לחיות האדם הגרמניים כי אם עוז כן יודע מה היה בימי הדם לפני 70 שנה אני חושב שעונשו הראוי והיחיד הוא מוות בתאי הגזים המוקריים באושוויץ, עמוס עוז, אתה טינופת מהלכת על שניים, חלאה מעוררת בחילה ותחושת קבס עולה בי בכל פעם שאני נתקל בפניך ברשת, מקומך בגיהנום הבוער והחם ביותר, ולו רק על כך שכינת את חלוצי הארץ בתואר הזה כשברקע עדיין חיים בישראל אלפי ניצולים שיודעים טוב מאד מיהם הנאצים.

אבל זה לא הכל, בדרך כלל נהוג להגיד על בן שיצא כמו אביו את המשפט ״התפוח לא נפל רחוק מן העץ״, לא כך במקרה עמוס עוז ובנו, עליהם אני אומר ״התפוח בכלל לא נפל״, בנו של עוז, כן כן, אותו אחד שבדיוק לפני שנה אמר שהוא נמשך לילדות בנות שבע כשהוא רואה אותם בפארקים בהם הוא מטייל, הוא שלח השבוע חיזוק לדבריו של אביו, וכך הוא אמר: ״אבא דייק מאד כשאמר שנערי הגבעות הינם ניאו נאצים, אבל צה״ל גרוע יותר״ הבנתם? הבנתם את זה אמר בנאדם שמחזיק באזרחות ישראלית ומהלך חופשי במדינת ישראל! אני לא אוסיף כאן יותר, משאיר אתכם להמשיך לחשוב לבד על הדברים הבלתי נתפסים!

נקודה לפיצוח:

כמו פטריות אחרי הגשם כך צצו להם השבוע לאחר גזר הדין של אלמרט עשרות סטטוסים בפייסבוק של מיטב חככ״י הבית (חברי הכנסת) על כך שזהו ״יום שחור ועצוב למדינה שנצרכה לשלוח אל הכלא ראש ממשלה לשעבר״, נכון, אין חולק על כך שזהו יום מביש ומשפיל עבורנו, בעיני עצמו וקל וחומר בעיני העולם, בדיוק 24 שעות אחרכך עלו כוחות משטרה וכדומה בציוויו של בית המשפט לעקור מספר ישובים בלב הארץ (יהודה ושומרון, ״שטחים״ בלעז) עילת הגירוש, ההרס והעקירה הייתה כמובן, כמו תמיד, בניה בלתי חוקית או טענות לבעלות פלסטינאית פרטית על הקרקע, מוזר היה לי לראות את עמודי הפייסבוק של החכי״ם דוממים, האם זהו לא יום שיור למדינת ישראל? למדינה שמעלמת ממאות הבתים הבלתי חוקיים בעליל שפרוסים לאורך קטעים ארוכים לצד כביש שש בדרך לצפון הארץ?!... כלומר, כשערבי בונה -ולא חדר קטן ועלוב, אלא טירה של ממש- במזרח ירושלים ללא אף היתר או אישור זה בסדר אבל כשיהודי מתיישב בנקודה שכוחת אל ביהודה ושומרון מתוך אידאולוגיה אמיתית - זו עבירה פלילית חמורה הגוררת תכף ומיד מעצרים ברוטלים והריסת המבנים?! היכן הם כל הפריצים היושבים בבית הנבחרים ? למה נדם קולם ולא נראו אותם הסטטוסים שרשמו הם רק יממה קודם לכן? האם יום כזה שבו מפונים עשרות משפחות - זהו לא יום שחור ועצוב עם תעודת עניות למדינה האוכלת יושביה?

צימוקים לשבת:

1. 1 בדצמבר 2003, טקס אזכרה לדוד בן גורין, ראש הממשלה נואם על הצורך בוויתור על חזון ארץ ישראל השלימה, שש שנים לאחר מכן הוא מתפטר עקב הפרשיות שכעת שולחות אותו ל... שש שנים בכלא.

2. תזכירו לי מתי תלמידי החינוך הכללי חוזרים מהחופש הגדול? רגע, תזכירו לי מתי נקבע תאריך הכליאה של אהוד אולמרט? (התשובה לשניהם - 1 בספטמבר;)

3. שאלה: מתי היה יום שחור יותר, כאשר אולמרט נשלח לכלא או בכלל כשהוא כבר נבחר לראשות הממשלה?...

4. יותר מדי שרים, חכי״ם, נשיא ועכשיו גם ראש ממשלה הולכים אל הכלא, לא יותר פשוט לבנות סביב משכן הכנסת חומה בצורה וסוהרים?

שבת שלום!

הערות, הארות וכדומה יתקבלו בברכה, ניתן לשלוח בהודעת פייסבוק ל״יוסי דוידוב דוידוב״

קטגוריה: