לקראת ל"ג בעומר שיחול במוצאי שבת הקרובה נערכים כל הנוגעים בדבר בכדי להגיע לאירוע הענק כשהם ערוכים לחלוטין. כל הארגונים הקשורים למירון עושים בימים אלו מאמצי על בנושא וכבכל שנה המספרים רק גדלים וגדלים.

בהכנסת אורחים רשב"י שבראשות הרב קרליבך והרב פרלמוטר מדווחים על הכנות אחרונות לקראת ל"ג בעומר. במסגרת ההכנות נערכים בהכנסת אורחים להמשיך את המסורת אותה מארגנים בחמישים שנים האחרונות - חלוקת אוכל ושתייה חינם לרבבות העולים על ציונו הקדוש של הרשב"י. במקום הוקמו אוהלי ענק עם מאות מקומות ישיבה בתחלופה מסביב לשעון, זאת מלבד לחדרי אוכל הקיימים במהלך כל ימות השנה.

בהכנסת אורחים מירון כבר נערכים מזה זמן רב להכנת האוכל והלוגיסטיקה המורכבת לכלל המונים. בין היתר עובדים בימים אלו להכין אוכל שיחולק מיום שישי בבוקר ועד מוצאי ל"ג בעומר ברציפות- 40 אלף שניצלים, 45 אלף סנדוויצ'ים, 7,000 מנות לכל סעודת שבת, 22,000 מנות דגים לשבת, 2,000 תבניות קוגלים לשבת ול"ג בעומר, 4 מכונות שתיה מוגזת קרה שתספק 200,000 ליטר שתייה, שקיות שוקו.

כמו כן בהכנסת אורחים רשב"י מתארגנים למבצע הגדול של חלוקת סגולת ח"י רוטל משקה אשר רבים נושעו ע"י. הכנסת אורחים הביאה במיוחד 3 חדרי קירור לצינון השתייה במיוחד כשמדובר בימים חמים.

בתוך כך, הכנסת אורחים רשב"י שבראשות הרב קרליבך והרב פרלמוטר תערוך במהלך ל"ג בעומר סעודה מיוחדת עם אוכל כיד המלך ל- 40 הילדים חולי סרטן אשר מגיעים למירון להעתיר בתפילה בציונו של הרשב"י- ביוזמת ארגון 'לב מלכה' שבראשות הרב אהרן אברמן. כמו כן, ישיבת המקובלים שעל ידי הכנסת אורחים תערוך תפילה מיוחדת בפתח המערה של רשב"י לרפואת הילדים החולים. הרב אליעזר קרליבך מהכנסת אורחים רשב"י: " גם השנה אנחנו נמשיך את מיטב המסורת של החמישים שנים האחרונות שבו מאות אלפי אנשים אשר מגיעים לשפוך שיח בציונו של התנא הרשב"י, יסעדו וירוו את צימאונם לאחר מכן בהכנסת אורחים מירון. כולנו תקווה כי בזכות הרשב"י מבצע מירון יסתיים בהצלחה ותפילתנו יתקבלו".

IMG-20140504-WA0082

IMG-20140504-WA0083

IMG-20140511-WA0044

נגררת הכנסת אורחים

פריקת מקפאים בהכנסת אורחים פרלמוטר קרליבך

358--06A

קטגוריה: