הסדרה מהווה חלק משלים לפעילות המשרד לעידוד הצעירים והמבוגרים לבחור בדרך של יזמות עסקית - בכל תחום.

התמיכה דרך משרד הכלכלה מתרחשת בין השאר ע"י גישה לאשראי ולכלי ייעוץ וסיוע, תמיכה בהיקפים גדולים בתכניות מחקר ופיתוח של יזמים חדשים ועוד. בשנה האחרונה חילקה קרן הלוואה בערבות מדינה הלוואות בהיקף של מעל 400 מיליון שקל לעסקים חדשים.

יש לציין, כי השר בנט בעצמו הקים עם שותפים לאחר שחרורו מהצבא בחברת סטארטאפ אשר עשתה אקזיט ב-123 מליון דולר, ובשנה האחרונה חברה נוספת בה היה שותף עשתה אקזיט נוסף.

בפרק הראשון נפגש בנט בשדרות רוטשילד עם חברה חדשה, שמסייעת לאיכות הסביבה, והקימה מכונה לשטיפת ומילוי בקבוקים החוסכת את הצורך בקניית מים מינרלים. בפרק חדש זה, מציג השר בנט חברה חדשה, שגייסה עבור אפליקציה ייחודית לסמרטפון מאות אלפי דולרים. בפרק זה מספר המייסד על דרכו מאז שהיה חייל משוחרר מובטל - ועד למצבו כיום כאחד המייסדים בחברת סטארט אפ.

בנט אמר לרגל הסדרה החדשה: "כשהקמתי את החברה שלי, חלק מגיוס הכספים היה דרך הסבתא של אחד השותפים. אחרי שעזרה לנו היינו עסוקים רק במטרה אחת: להחזיר לה את ההלוואה. בסדרה הזאת אנחנו מציגים דרכים לא פחות יצירתיות להשיג משקיעים. מטרת הסדרה היא לדרבן את הצעירים ליזום יותר ויותר - זה אפשרי וחבוי בכל אחד מאיתנו, ואנחנו נמשיך לעודד זאת"

קטגוריה: