תאונת דרכים קשה אירעה במוצאי שבת בכביש 90 סמוך לכניסה לעוג'ה, חובשים מתנדבים של איחוד הצלה מסניף בנימין ומסניף ירושלים שהגיעו לזירה דיווחו על הרוג והעניקו טיפול רפואי ראשוני לפצוע קשה - מחוסר הכרה, ולשלושה נפגעים קל עד בינוני, נסיבות התאונה ייבדקו ע"י המשטרה.

דביר עדני חובש איחוד הצלה מסר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי ברכב הפוך ובתוכו לכודים כשאחד ללא רוח חיים ולצדו פצוע באורח קשה - מחוסר הכרה, אני וחובשים נוספים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ולשלושה נפגעים נוספים במצבים שונים, מדובר בזירה קשה מאוד עם מעורבות מספר כלי רכב, כוחות כיבוי ומשטרה וזק"א פעלו במקום, הפצוע קשה קשה פונה במסוק לבית החולים לאחר חילוץ ממושך של צוותי הכיבוי".

מאוחר יותר התברר כי ההרוג הוא אלחנן טויטו ז"ל שלמד בישיבת אור ברוך בירושלים ומשפחתו מתגוררת בשדרות. התנהלות התקשורת הלא רשמית החרדית לאחר האירוע עוררה ביקורת רבה. בקבוצות הוואטסאפ השונות התרוצצו כמה שמות כאשר שמו של מי שהיה בעל הרכב בעבר הוזכר כהרוג דבר שהתברר למפרע כלא נכון. אחיו של ההרוג גילה על דבר מותו של אחיו דרך קבוצת וואטסאפ בה הוא חבר.

IMG-20140427-WA0002 (1)

זוהי לא הפעם הראשונה שאנשים חסרי אחריות מפרסמים שמות ותמונות של הרוגים באירועים קשים בעיקר דרך קבוצות הוואטסאפ (למרות שגם אתרים חטאו בזה הפעם) וזאת מבלי להמתין להודעה למשפחה ומבלי לוודא את הדברים בצורה מלאה.

הלוויתו של ההרוג תצא היום (א) בשעה 16:00 בבית העלמין בשדרות.

(צילום תמונה בתאונה - חדשות 24)

קטגוריה: