יו"ר מליאת מועצת יש"ע עדי מינץ תקף בחריפות את שר החוץ, אביגדור ליברמן לאור האירועים ביצהר:

"איווט חג שמח. הקיסר קליגולה שזלזל מאוד ב'דמוקרטיה' של רומא, מינה את סוסו לקונסול.

פעם אחת כבר מינית את הנהג שלך לח"כ והתוצאה בוודאי זכורה לך לרע. גם המינוי של אהרונוביץ' ועוד לשר לביטחון פנים הוא תקלה דומה.
אומנם הצייתנות שלו מוחלטת' ואתה משתמש בו בתור זה שמצביע בממשלה (ובקבינט...) בהצבעות שלא מתאימות לך (כמו לשחרור רוצחים ישראלים... יעני חופש הצבעה...)

לאחרונה הוא מעז להשמיע את דעתו (על זה נאמר מפי הסוס...) הוא כבר מציע לפנות את יצהר בגלל שמספר חוליגנים ניקבו צמיגים ושרפו אוהלים.(במקום לתפוס אותם ולהכניסם לכלא) האם זה על דעתך? גם כשיציע לפנות את נוקדים, תיתן לו חופש דיבור? ההחלטה שלו על הסגירה המוחלטת של הר הבית בחג המקודש לעם היהודי בגלל זריקות האבנים של החוליגנים הערבים גם היא הגדישה את הסאה. האם היה עולה על דעתו לפנות את הר הבית בגלל השתוללות של החוליגנים? שלום ירושלמי שואל בטור שלו ב'מעריב' בשבת בשם עירא רפופורט חבר מרכז הליכוד: "השר אהרונוביץ' שולח ליצהר יחידה מובחרת כדי להשתלט על שישה או שבעה נערים שעדיין לא קלטו שיש מדינה. בהר הבית עשרות פורעים ערבים זורקים אבנים שמטרתן לפגוע ביהודים ובמשטרה ולזרוק את עם ישראל מארצו, ולמשטרה אין כוח אליהם, אולי שהשר ישתלט כמו ביצהר גם על מסגד אל אקצה?"

מישהו ראה את תשובתו של אהרונוביץ'? אולי של איווט?" תמה מינץ.

קטגוריה: