שידוכי "כל האמת" שידוכים עם נשמה ותפילות נסו עוד מאמץ עם ברכה היום הרב דוד בר ששת ראש ישיבת המקובלים"חצות לילה" יעתיר בתפילה לאלו שזקוקים לישועת בעניין הזיווג ניתן להשאיר הודעת סמס בלבד בפלפון 0552277498
כותב רבי נחמן מברסלב כי כל פגישה שנערכת עם בן זג פוטנציאלי מקרבת את השידוך של האדם, כנסו לאתר השידוכים החדש של כל האמת בשיתוף "ו המקובלים"

כותב רבי נחמן מברסלב כי כל פגישה שיוצאים מקרבת את השידוך של האדם וכל עיסוק בנושא הזה של יציאה לפגישות במטרה להקים בתים כשרים בישראל וכן לזכות להביא ילדים וזרע קודש של דורות מבורכים לעולם כי המצווה הראשונה שבתורה זאת מצוות פריה ורבייה לזכות להיות עם בן זוג כדי להמשיך את שרשרת הדורות, להביא נשמות טהורות לעולם ולקרב איתו הגאולה ולזכות להקים משפחות שומרות תורה ומצוות לחנך את ילדינו על ברכי התורה. אתר השידוכים החדש של "כל האמת" מיועד כמובן למטרת נישואין בלבד ולהתנהלות על פי ההלכה.
למי שירצה סגולות וברכות מרבנים וכן להתייעץ על קשיים בזיווג יכול לשלוח באימייל שאלה ולקבל תשובות וברכות לקרב את הזיווג של כל אחד מעם ישראל, בנות ובנים וגם פרק שני. שיהיה בהצלחה, כנסו והירשמו ובמזל טוב וסימן טוב ואל תשכחו להזמין אותנו לחתונה.
היכנסו לאתר השידוכים.

קטגוריה:

תגיות: , ,