ראש ממשלת מלזיה הודיעה הערב כי לאחר שבועיים של חיפושים אחר המטוס של חברת מלזיה איירליינס שנעלם במהלך טיסה כשבבטנו 240 בני אדם, המטוס התרסק על פי החישובים המלזים מעל דרום האוקיינוס ההודי.

עדיין אין שום הוכחה שניתן להציגה או אי אלו שרידים מהמטוס שיוכיחו שמדובר במציאות שאכן קרתה. מדובר בתעלומה של ממש שכן החיפושים נערכו באמצעות כלי טייס ושייט ובאמצעות צילומי לוין ומערכות משוכללות.

חובבי הקונספירציות חוגגים על המקרה המוזר וטוענים כי הממשלה המלזית מסתירה משהו מהעולם וכי הם יודעים יותר מאשר הם מספרים, טענה שכמובן לא ניתן להכחישה או להוכיחה. ההשערה הראשונית הייתה שמדובר בפעולת טרור אך עד עתה לא נמצאה הוכחה ברורה לכך מעבר לאי נטילת אחריות של שום ארגון טרור ברחבי העולם.

שמועות נוספות דיברו על שיחה מסתורית אותה קיבל קברניט הטיסה לפני שעלה למטוס וכן על דרכונים מזויפים בהם השתמשו שניים מהנוסעים אם כי לא בטוח שיש קשר בין הדברים שכן באזורים אלו נפוץ שימוש בדרכונים כאלו למטרות פשע מקומי.

צפו בהודעתו של נביל רזק ראש ממשלת מלזיה:

הסרטון המוצג כאן הינו חלונית מוטמעת מתוך אתר האינטרנט יוטיוב. זכויות היוצרים בתוכן שייכות ליוצר התוכן. קישור קרדיט למקור התוכן: לחיצה כאן

קטגוריה: