גיל שפר ראש הסגל של לשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו מיום כניסתו לתפקיד ראש הממשלה בראשית שנת 2009 פרש היום מתפקידו בטקס חגיגי. לפני שמונה לראש הסגל, כיהן שפר כמנהל הלשכה וכראש אגף האירועים, הסיורים והטקסים.

במסגרת תפקידו ליווה שפר את ראש הממשלה בעשייה המדינית, הביטחונית, הכלכלית והחברתית וריכז את עבודת המטה של יועציו בתחומי הפעילות והתוכן השונים בארץ ובעולם. כמו כן, ניהל שפר פרויקטים מיוחדים מטעם ראש הממשלה, דוגמת ביקורים של ראשי מדינות ונשיאים ואת הקשר עם כלל הגורמים הרלוונטיים לעשייה של ראש הממשלה ובכלל זה, ניהל את הקשר עם שרי הממשלה והכנסת.

שפר הצטרף למשרד ראש הממשלה לאחר שירות ציבורי ארוך שנים ובין התפקידים שמילא היו ראש מינהל דוברות, הסברה וטקסים בעיריית ירושלים.

במסגרת זו, היה אחראי על קשרי החוץ של ירושלים בארץ ובעולם, תכנון וביצוע אסטרטגיית המיתוג והתדמית של העיר.

נתניהו ושפר

גיל שפר אמר היום באירוע הפרידה: ״לשכת ראש הממשלה איננה עבורי רק מקום עבודה – זהו בית. בית חם, תוסס ומלא פעילות. בית שבכל רגע נתון קורים בו אינספור דברים. הבית הזה הפך להיות חלק בלתי-נפרד מחיי, והוא ימשיך להיות כך גם מחר - כשכבר לא אהיה פה.

היום, אני חותם פרק חשוב בחיי – אחרי 15 שנים בשירות הציבורי ומתוכן חמש שנים לימינו של ראש הממשלה, כעת הגיע השעה לומר: תודה – ושלום".

הוא הודה לנתניהו ואמר "בכל פעם מחדש התרגשתי והתרשמתי מן האנושיות, ומהרגישות הפנימית. תודה לך, על הדברים הגדולים והקטנים ובהם גם הדמיוניים והדיסקרטיים, שישפיעו עלי לתמיד". בסיום דבריו אחל שפר למחליפו בתפקיד, ארי הרו בהצלחה ואמר לו "הצלחתך חשובה לכולנו."

שפר ונתניהו מתחבקים

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר באירוע הפרידה: ״למדתי להכיר את גיל ויש לו נשמה יתרה. וזה הדבר החשוב ביותר, הרבה תכונות אחרות גם חשובות, אבל בעיניי זה הכי חשוב- יש לך נשמה גיל ואתה שחקן נשמה וככה הרגשנו איתך. הרגשנו שיש מישהו להישען עליו. הרגשתי שאתה מהווה נבחרת שלמה והפעלת נבחרת שלמה על מנת לאפשר לי להניע את המדינה קדימה.

הרגישות שלך לאנשים והדאגה לפרטים הקטנים, את זה עשית באחריות ובמיומנות, בהבנת הנשמה של האחרים. גם הצלחת בכך שהצוות עובד כצוות עם נשמה, עם אחדות מטרה ונאמנות גדולה. זו תחושה מופלאה עבור ראש ממשלה.

תודה בשם המדינה כי עשינו דברים חשובים גם בביטחון וגם בכלכלה וגם לגבולות, וגם לשווקים, וגם לשחקים וכל הדברים הללו ודברים רבים אחרים התאפשרו כי היה מרחב להניע את הכדור קדימה, אתה נתת את המרחב הזה, ואני אסיר תודה לך.

לכן, כשאתה נפרד מאיתנו, אנחנו לא נפרדים ממך, ואני רוצה לאחל לך שתמשיך לתרום, אני בטוח שתעשה את זה, ותמשיך להפיץ הרבה מאוד גיל סביבך. תודה לך גיל מקרב לב. תודה לך".

צילום: קובי גדעון לע"מ

צפו בנתניהו ומקהלת משרד רוה"מ

קטגוריה: