ריבונו של עולם, מכל העולם כולו, דואג ואיכפת לו ממדינת ישראל - מדינת הקודש ומהיהודים. היהודים הם התכלית של העולם והם כל הברכה של כל כדור הארץ. בלי היהודים בארץ ישראל הקדושה - אין קיום לעולם!
כל המדינות והארצות שרוצות לפגוע או להרוס את מדינת ישראל, בורא עולם מסבך ומסכסך ביניהן, הם הורגים זה את זה ומחסלים זה את זה. יש מדינות וארצות שמביא עליהן רעב ויש מדינות וארצות שמביא עליהן מגיפות ומחלות. בורא עולם מחליט מי יהיה על כדור הארץ. יש מדינות וארצות שמביא עליהן שיטפונות וצונאמי, יש מדינות וארצות שיש בהן רעידות אדמה ויש מדינות וארצות שמביא עליהן אש וגופרית. יש מדינות וארצות שיש בהן סערות ורוחות קשות, שלגים, קרח - ויש מדינות וארצות שיש בהן תסבוכות, תאונות ברכבות, במטוסים, ואסונות עם מכוניות. הקדוש-ברוך-הוא מטהר את העולם ונותן לכל המדינות והארצות להתעסק עם עצמן ולעזוב את מדינת ישראל בשקט, וגם לגרש את כל היהודים מארצות הגולה לארץ ישראל הקדושה. לדוגמא: ארצות-הברית מפריעה לישראל - מסבך אותה הקדוש-ברוך-הוא עם הרוסים.
רוסיה מפעילה את כוחותיה איך שהיא רוצה ואף אחד לא יכול להגיד לה מה לעשות. זה צריך להדליק נורה אדומה, אי אפשר לסמוך על אף מדינה, לא מעניין אותה לא ארצות-הברית ולא אף מדינה אחרת - רק האינטרס שלה.
מדינת ישראל, ממשלת ישראל - אין על מי לסמוך, רק על אבינו שבשמיים!
משהו חדש הגיע: אם איראן תחזור בתשובה ותפסיק עם האיומים, מכל הלב - מדינת ישראל תהיה החברה הטובה ביותר שלה בעולם, תהיה להן חברוּת! אם איראן לא תקשיב למילותיו של ריבונו של עולם, לעשות תשובה ושלום עִם ישראל, תקשיבו טוב עולם שלם: כל הנהרות באיראן, יעלו על גדותיהם ויכסו את כל איראן. הם יטבעו בתוך המים כמו שהיה בקריעת ים-סוף! הנהרות יציפו את כל איראן והם יזעקו: 'מי אל כמוך בורא עולם'!
נסראללה וחיזבאללה נמעכים ונמעכים עד שיגמרו, כי הם כל הזמן נשענים על סוריה ואיראן. החיזבאללה יורים מדי פעם על ישראל דרך סוריה.
עכשיו סוריה נמחקה, ארגון החיזבאללה נמחק איתה והמצב שם כמו במגדל בבל: החיזבאללה הורג את סוריה, סוריה הורגת את חיזבאללה והמורדים הורגים את חיזבאללה וסוריה ביחד - מגדל בבל, בקיצור.
תורכיה - אזרחיה הכינו קנוניה גדולה, הם לא יוותרו לממשלה ויהרסו אותה, טיפין טיפין.
במצרים, אותו הדבר, החמאס ועוד אחרים לא יוותרו לממשלה החדשה ויעשו מהפכה במצרים, יותר גדולה ממה שהייתה. קוראים נכבדים! לא לדאוג, זה אוטוטו מתחיל...
ירדן, המלך שלהם שקט ועוקב אחר כל הפעולות של ארצות-הברית, הפלסטינאים וישראל. ארצות-הברית אומרת לה: 'אל תדאגו, יהיה בסדר'. מלך ירדן שכח שירדן היא מדינה פלסטינאית. בורא עולם לא ייתן להם לפגוע בעם ישראל.
אבו מאזן מדבר עם הפלסטינאים, החמאס וכל הכנופיות: נעבוד כמו נחשים בשקט, עד שנקבל את אדמות מדינת ישראל ואחר-כך נמטיר עליהם אלפי טילים. הוא רוצה להראות לעולם שהם כאילו מתורבתים ואוהבי שלום.
ממשלת ישראל, אי אפשר לגייס אדם בכוח! אחרי 60 שנה שהם לומדים תורה, צריכים להגיע איתם להסדר. צבא-הגנה-לישראל צריך לגייס את הצעירים. לא בכוח, כי הכוח גורם למלחמת אחים. אנחנו מדינה יהודית, צריך לשמור על הגחלת, האחדות ואהבת חינם, ולא ההפך. צריך אמונה מול בורא עולם, בלי אמונה בקדוש-ברוך-הוא, שום דבר לא יעזור, לא לדתיים ולא ללא-דתיים. חבל על המלחמה הזו, הכל משחקי כבוד, אסור שתהיה מריבה בין ממשלת ישראל והחרדים!
צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני ולשים לב שאיראן לא תשלח תחמושת ונשק לחיזבאללה.
גדולי ישראל, הרבנים הגדולים בישראל, אנשי הרוח והמקובלים האמיתיים בישראל: במקום לעשות הפגנות כוח, תעשו התכנסויות בקבוצות של מאה אלף איש, בכל מקום ומקום. לכוון את כולם, להתפלל ולבטל את הגזירה המרחפת על עם ישראל שרוצים לקחת חלקים מארץ ישראל! להתפלל על הגשם ולהתפלל שלא תתבטל התורה בעם ישראל!
הקדוש-ברוך-הוא כועס, כואב וזועק בשמיים ובארץ - איך לא מבינים שצריכים להתפלל על הגשמים?! איך לא מבינים שרוצים לקחת חלקים מארץ ישראל?! במקום זה הם מתעסקים עם מלחמה נגד ממשלת ישראל - זו הטעות!
צריכים לזעוק לבורא עולם, כדי להכריז על המלכת מלך המשיח בן דוד - זה יפתור לכולם את כל הבעיות בארץ ובעולם.
חברי ממשלת ישראל הם שליחים. הדתיים והלא-דתיים: להתפלל לריבונו של עולם ולזעוק אליו! הוא שקובע לממשלת ישראל, לא ההפגנות קובעות.
ממשלת ישראל, לא לפחד מהשוק האירופי, כל העולם זקוק לישראל, וישראל לא זקוקה לאף אחד.
האנשים מפוחדים ומבולבלים, לא יודעים מה יילד יום, נכנסים לשאננות, לא יודעים מה יהיה. צריך להיות ערניים! אם חס ושלום יִקְרֶה משהו למדינת ישראל, זה יפגע בכולם!
היהודים שגרים בגולה, חושבים שלא יקרה להם כלום. הגויים בחו"ל שונאים אותם. הגויים בחו"ל אומרים שהיהודים גוזלים וגונבים מהם ולוקחים את העסקים שלהם. אף אחד לא סובל את היהודים. עוד מעט יראו עין בעין איך הגויים 'מתהפכים' ומגרשים אותם בהמוניהם ובכוחניות. היהודים לא רוצים להבין את השפה שמדבר איתם בורא עולם. לדוגמא: היו הפגנות קשות ביותר באוקראינה - זו אזהרה מבורא עולם שיהודים צריכים לברוח משם דחוף ורק לארץ ישראל!
היתה הפוגה של שלום ואמרו 'נגמרה הסכנה', אבל הם לא רוצים להבין שאֵלֶה אזהרות של בורא עולם כדי שיעזבו את המקום, כי תוך זמן קצר ביותר יפגעו ביהודים ויגרשו אותם משם. בורא עולם רָמַז להם לעזוב ולבוא לארץ ישראל. בכל מקום בעולם שגרים בו יהודים, הם מקבלים אזהרות מהסוג הזה. כמו יונה הנביא, שבא להזהיר את נינווה.
ממשלת ישראל, להמשיך ללחוץ חזק ביותר וחוקית, להוציא את המסתננים מארץ ישראל, כי יש מאה אלף!
הקדוש-ברוך-הוא אומר: כל מי שייגע לי בארץ ישראל, בארץ הקודש ששייכת לי, אני אפגע בו קשות, מהקטן ועד הגדול. אתן להם להתעסק עם עצמם בבעיות וצרות, אם זה ארצות ומדינות ואם זה בני אדם!
שרים וחברי-כנסת - תפסיקו להיות תמימים ויפי-נפש. רוב הגויים לא אוהבים אותנו וכל מדינות ערב הולכות להיחרב זו אחר זו. אי אפשר לסמוך על השלום הזה. אם רוצים שלום - בלי לתת חלקים מארץ ישראל - זה הא'-ב' של השלום, זה לפני הכל! אם לא זה - יש להם תוכניות זדוניות.
כל הרמאים, הנוכלים, אנשי הזימה, השוחד, אנשי הצווארון הלבן והשחור, דתיים ולא-דתיים - כולם יתגלו במערומיהם, אחד אחרי השני או שיעשו תשובה מלאה מכל הלב.
מדינת ישראל תהיה מדינה לתפארת בעולם. כולם יקיימו את עשרת הדיברות במלואן, סבלנות ותראו איך זה קורה.
בורא עולם אומר, חבל מאוד שלא כולם מבינים שמשיח נמצא ופועל, וכל מה שקורה בעולם, כל פעילות איתני הטבע - זו הכנה להמלכת מלך המשיח! אילו היו יודעים, היו בוכים 24 שעות בכדי שימליכו את מלך המשיח ברחמים!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"

קטגוריה:

תגיות: ,