תוכנית התחזקות ופניה של גדולי ישראל לחיזוק ולתפילה בהגשת בן עטר – האזינו

י״ז בסיון ה׳תשע״ד

הרב הראשי לישראל אמר בשידור עם שמואל בן עטר כי כולנו צריכים לקבל קבלות ולהתפלל כאיש אחד בלב אחד למען הבחורים ומבקש מכל עם ישראל להגיע לכותל ולהרבות בתפילה כמו כן הרב בקשי דורון הרב הראשי לשעבר ביקש מהמאזינים להרבות בתפילה הרב אבינר רבה של בית אל אמר כי על כולנו לעשות תשובה ולתת צדקה למען אותם שבויים - האזינו באדיבות "גלי ישראל"

פואד מת כבר פעם אחת וחזר לעולם להכניס ספר תורה דעה האזינו

פואד המועמד לנשיאות לפני שנתיים חווה מוות קליני וסיפר את סיפורו ואת כל התהליך של המוות לאחר מכן הכניס ספר תורה ועשה סעודת הודיה ומייחס את הנס לרב פינטו מורו ורבו,מסתובב לו עם קמע של בן איש חי לאחרונה מאוד התקרב לדת – צפו בסרטון וכן בשידור של בן עטר על מוות קליני ועל איש את רעהו חיים בלעו על מצב ההתמודדות לנשיאות

י׳ בסיון ה׳תשע״ד

"שידורי המהפכה": האזינו וצפו בסיפורה ההיסטורי של "כל האמת" – תחנת הרדיו הדתית הגדולה בעולם

למעלה מחמש שנים עברו מאז נסגרה תחנת הרדיו "כל האמת" ששידרה מורשת ומסורת לעם ישראל 24 שעות ביממה, זכינו לייסד את כל האמת בעצת גדולי ישראל ולהפעיל קרוב ל 15 שנה את שידורי "המהפכה" שהשפעתם מורגשת עד היום ורבים מייחלים ומצפים מתי ישמעו שוב את השידורים שכל כך אהבו

כ״ח באדר ב׳ ה׳תשע״ד

למעלה מחמש שנים עברו מאז נסגרה תחנת הרדיו "כל האמת" ששידרה מורשת ומסורת לעם ישראל 24 שעות ביממה, זכינו לייסד את כל האמת בעצת גדולי ישראל ולהפעיל קרוב ל 15 שנה את שידורי "המהפכה" שהשפעתם מורגשת עד היום ורבים מייחלים ומצפים מתי ישמעו שוב את השידורים שכל כך אהבו.

רבים הם המתחזקים ששינו את דרכם ואלפי ילדים שנרשמו לתלמודי תורה, מאות ששמרו טהרת המשפחה ורבבות שהרדיו הזה שינה את אורח החיים שלהם, שימש להם להם "קביעת עתים לתורה" ובלכתך בדרך, והגית בו מתוך שמחה ואמונה ובגובה העניים לכלל עם ישראל.

בסקר שנערך על ידי דוקטור מינה צמח הוערך שקרוב לשלש מאות אלף בתי אב בישראל האזינו לשידורים האלו. הייתה זו מסירות נפש של ממש בשל הסיכון להיתפס על ידי השלטונות שעשו כל מאמץ לשבש את מהלך השידורים ברדיפה מתמדת של אנשי התחנה והמשדרים.

חוק שעבר בכנסת שהסדיר את השידורים, בוטל מידית על ידי אדם דתי שהיה היועץ המשפטי לממשלה - רובינשטין. הרדיפה הייתה נוראה לא נתנו לתחנה דתית לשדר. התקשורת שהייתה לכוון אחד ונגד הפצת תורה לחמה בנו למרות שלכלל הציבור היו מגוון של ערוצי שידור ולדתיים בקושי כמה תחנות שידור, הם ידעו את הסוד של "כוחה של התקשורת" ואנחנו ב"כל האמת" השתמשנו בכוחה של התקשורת לדברים טובים. במבט לאחור אולי דווקא מתוך מסירות הנפש קיבלנו את כוחנו, כוח ההשפעה על רבבות שעד עתה לא מרוצים ממפת התקשורת הקיימת שכביכול מייצגת אותם ונותנת להם במה לצרכים שלהם.

חטא חטאו הפוליטיקאים הדתיים שפעלו מתוך אינטרס אישי להשתלט לנו את התחנה ולסדר אותה לאנשי שלומם מתוך חוסר הכרת הטוב, והכופר בטובת חברו למי שמסר נפשו למענם ולמען התורה כאילו כופר בטובתו של מקום.

"כל האמת" עבר ושרד שרי תקשורת ממפלגות שמאל וימין ומרכז שהבינו את הצורך בקיום התחנה ומדי פעם העלימו עין, עד כדי כך שמרן הרב עובדיה זצ"ל לאחר שסגרו אותנו יום אחד נפגש עם פרס, שהיה אז ראש הממשלה ואמר לו כי עליו לאפשר לנו לשוב לשדר ושידורים אלו יותר חשובים אפילו מתלמודי תורה.

למרן זצוק"ל היה יחס מיוחד ל"כל האמת", באחד הכנסים הוא סיפר כי הוא לא חש בטוב בגלל שסגרו את "כל האמת". את המכתב שכתב מרן על "כל האמת" אריה דרעי שמר בכיסו ותמיד היה מנופף בו כדי להזכיר את החשיבות של "כל האמת".

אך לצערנו דווקא בקדנציה ששימש שר חרדי במשרד התקשורת סגרו את הערוצים... ברשעות גמורה ובעלילות שווא של הפרעה לטיסות, דבר שהיום כולם מודים שהיה שקר ובבחינת "לא דובים ולא יער". שום הפרעה לא הייתה אולי הפרעה לאלו שעבדו על הבוחרים שלהם וסידרו את התחנה לאנשי שלומם, אותם פוליטיקאים חסרי לב וכמה "גיחזי" שעבדו על התורה ועל מרן ורבנן וניצלו את טוב לבם של גדולי ישראל והשתמשו בזה כדי לצבור כח והשפעה.

עוד יבוא יום שיתגלו כל אותם מחריבי הדת ורודפי התורה המלינים כיום בקול בוכים מזויף על רודפי התורה והם בעצמם פגעו בהפצת התורה הגדולה ביותר שהייתה לעם ישראל שהרי העיד מרן ש"כל האמת" יותר חשוב מתלמודי תורה.

ניצלו אותנו וזרקו אותנו עד שנתפסנו ושילמנו על זיכוי הרבים שלנו בישיבה בכלא... על כל הצער שגרמו לנו ולהמוני בית ישראל לזה אין מחילה וסליחה וכפרה.

יש לי המון מידע והמון הוכחות והקלטות ודברים לומר ומפאת חילול השם וציווי רבותיי עדיין לא הגיע הזמן. ייתכן ולא כדאי לפרסם אותם מכיוון שאנו יהודים מאמינים ולפעמים צריך גם לקבל את זה כגזירת השמיים.

אותי מטריד עדיין מה יעשו כל אותם שנגרם להם רפיון באמונה והיו רגילים להתחזק משיעורי התורה ולא כל כך מתחברים לפוליטיקה ולפטפטת שממלאת היום את התקשורת החרדית. התורה נקנית בצער ולפום צערא אגרא, אני לא מתחרט על זיכוי הרבים שזכינו במשך כמעט 15 שנה להנחיל עם ישראל על כל התוצאות שלו, קם דור חדש של מסבירים לטוב ולרע ועם כל הצניעות ערוצי הקודש ו"כל האמת" היו תופעה מיוחדת "שידורי המהפכה" לא ישכחו ואולי יבוא יום וכולנו תפילה שתרבה הדעת בעם ישראל ותחזור העטרה ליושנה. אמן.

עטרה ליושנה "כל האמת" מחזיר את שידורי בית הכנסת מוסאיוף

בשורה משמחת: החל מהיום ניתן לצפות בשידורי בית הכנסת "מוסאיוף" ירושלים בשידור חי כאן באתר "כל האמת".

כ״ב באדר א׳ ה׳תשע״ד

בית הכנסת מוסיוף הוא המקום שאליו מגיעים מידי יום אלפים להתפלל ולשמוע דברי תורה מפי רבנים ידועים במהלך כל שעות היום, כל שעה עגולה מתחלף רב אחר ועולה לדוכן שעל ההיכל ומרביץ תורה לבעלי בתים, אברכים ולכלל עם ישראל, שיעורים בהלכה, הגדה ושלום בית על ידי גדולי הרבנים ומרביצי התורה המפרסמים בירושלים,כמו הרב בן ציון מוצפי הרב יעקב אשכנזי הרב מאיר אליהו הרב מזוז הרב שכטר ועוד עשרות רבנים , כמו כן יישנם עשרות מנייני תפילה של שחרית המתחילים מהנץ ועוד לפני כן עד מנייני מנחה וערבית, בכל שעות היממה מתקיימות תפילות במקום שתורה ותפילה לא פוסקים במשך  24 שעות ביממה ובתי כנסת מוסיוף הוא מקום מרכזי בחיי התורה וההיסטוריה  והנוסטלגיה בירושלים כבית כנסת מרכזי כבר למעלה ממאה שנים

גם את שירת הבקשות המרכזית בירושלים מידי ליל שבת לפנות בוקר ונוהרים אליה מאות מכל שכונות ירושלים

במשך שנים רבות רדיו כל האמת שידר לרבבות מכל רחבי הארץ בשידור חי את השידורים כל ערב ואנו מחדשים כעת את המסורת דרך האתר בבקשה להעביר ולפרסם

לא יעזרו שום סנקציות. בלי הסכמת הנהגת הציבור החרדי – שום בחור לא יתגייס!

כל נושא הגיוס וההצגה של גיוס בחורי הישיבה אליו יאיר לפיד הצליח לגרור את כולם ואולי אף כפה על כולם להצביע בעד גיוס וסנקציות פליליות כאילו מישהו מאמין שבגלל זה בחור אחד יתגייס ויעבור על דברי רבותיו. שמואל בן עטר בטור דעה על גזירת הגיוס

י״ט באדר א׳ ה׳תשע״ד

כל נושא הגיוס וההצגה של גיוס בחורי הישיבה אליו יאיר לפיד הצליח לגרור את כולם ואולי אף כפה על כולם להצביע בעד גיוס וסנקציות פליליות כאילו מישהו מאמין שבגלל זה בחור אחד יתגייס ויעבור על דברי רבותיו.

תמיד שהייתה גזירה זה לא עבד, שעושים נגד בכל המקרים זה לא עובד. לפיד וחבריו לא נתנו לתהליך טבעי שחלק נכבד ממנו קרה תוך כדי עצימת עניים וחצי שתיקה של הסכמה של הרבנים, במהלכו התגייסו והשתלבו אלפים של חרדים בצבא. הלהט לצערנו של אלו שאני מכנה אותם "רודפי דת" ומחפשי רייטינג הוא מלחמת חורמה נגד הרבנים והדתיים.

דבר כזה של גיוס לא יכול להצליח במהלך חד צדדי, הייתה צריכה להיות הסכמה של הנהגת הציבור החרדי, אף אחד לא מאמין שבצורה כזאת יגרמו לבחור ישיבה שיתגייס בגלל החוק הרע הזה, החוק הזה יגרום לקרע ונתק בעם, משהו בעם מתרחש ולצערי כאילו אין צרות לעם ישראל וחרמות שמרחפות מעלינו אם לא יהיה הסכם מדיני.

כיהודי מאמין וקשוב להיסטוריה של עם ישראל אני חרד ממה שקרה היום, הקדוש ברוך חוסם את ההבנה של ראשי המדינה שפוגעים בתורה ובחלשים שכל החרם והנזקים הכלכליים הם בגלל הפגיעה הזאת. את הסיעתא דשמיא שיש למי שעוזר לתורה אנחנו רואים לדוגמה, בקהילה החלבית כמה ברכה יש למי שעוזר לישיבות ולתורה, למרות כל המצב הרוחני שלו יש לו ברכה.

ברגע שהמדינה לא עוזרת ופוגעת כגוף וכממשלה הדבר יכול לגרום לנזק קשה לעם ולמדינה כולה, מטוס צבאי שנופל כמה הוא עולה? או חרם של מדינות אירופה כמה נזק כלכלי יכול להיות עבורנו כעם? את כל השיקולים האלה לפיד לא יקשר עם הפגיעה שלו ובגלל הפגיעה שלו הוא מנתק את הסיעתא דשמיא הברכה והשכר שיש לו והברכה, את זה הוא לא יבין כי הראש שלו לא מקשר את הדברים האלו אבל אנחנו כדתיים יודעים גם בלי רוח הקודש כי כך גדולי ישראל אומרים ואמרו.

לא נשכח את צערו של מרן כאשר ביבי בא לנחם את מרן לאחר פטירת בנו הרב יעקב זצ"ל, כמה צער היה למרן ואיך דיבר עם ביבי שלא יגייס את בחורי הישיבה, אך ביבי לא עמד בלחץ והצביע בעד הסנקציות.

היום מדינת ישראל איבדה חלק מכוחה אני פוחד מה יהיה איתנו ומתפלל כי הקדוש ברוך הוא יחוס עלינו מול כל אויבינו וכוח התורה יעזור לנו

יש רעיון נפלא שהציעו אותו כמה אישי ציבור ואני חושב שזה הפתרון שיכול לגרום גם לחרדים להתגייס, צבא של שכירים, מי שיתגייס יקבל משכורת מהמדינה זה יפתור את הבעיה של החפצים להתגייס שיקבלו בונוס שמגיע להם וגם אלו שירצו להתפרנס מהחרדים בעידוד הרבנים יתגייס.

בכל מקרה בכפיה, שום בחור ישיבה לא יתגייס! קרע בעם, זה מה שהשיג לפיד.