"גדול הדור" השמן ביותר בעולם הלך לעולמו – מי ייתן לנו משקלו

כ״ט באייר ה׳תשע״ד

מנואל אוריבה בן ה-48,האיש הגדול במשקל בעולם במשקל 560 קילו גרם הלך לעולמו בהספד עליו נאמר מי יתן לנו תמורתו מי יתן לנו חליפתו - לא ידענו להעריך את גודל משקלו, המנוח היה אוכל מכל הבא ליד וכבר בגיל 8 היה שוקל כ 160 קילו כנראה שהיה מקפיד באכילת שיעור החזון איש ואוכל מכל הבא ליד

בשנים האחרונות לא היה יוצא מביתו והיה שוכב במטה כל הזמן לפני מספר שנים התחתן עם אישה השוקלת שישית ממשקלו, בן 48 היה במותו השאיר אחריו אשה
סיבת פטירתו לא ידועה וכאשר באו לקחת אותו לבית החולים הגיעו עם מנוף, השאיר אחריו 560 קילו ללא ספק היה גדול הדור במשקל ועדין לא מצאו מקום בית הקברות לקבור אותו ככל הנראה צרכים שלוש חלקות קבר ויותר

גדולה מאוד האבדה מאוד גדולה ביותר ומקורות יודעי דברו ואמרו בספק מה יהיה אתו בעולם האמת זכותו תגן עליו אמן

יש עבר והווה ועתיד… ואין עתיד "עוצו עצה ותופר"

– אמא, את יכולה לעזור לי בשיעורי בית בהיסטוריה? – כן בתי, אבל בקצרה אני חייבת להשלים הכנסה נוספת בעקבות הקיצוצים, ברוך השם.

כ״ז באדר א׳ ה׳תשע״ד

- אמא, את יכולה לעזור לי בשיעורי בית בהיסטוריה?

- כן בתי, אבל בקצרה אני חייבת להשלים הכנסה נוספת בעקבות הקיצוצים, ברוך השם.

ובכן, אמא אני קוראת את הסיכום שלי, תקשיבי: במקום פסטורלי כלשהו ישבו כמה רוצחים שונאי יהודים בתפאורה של הוגי דעות ויזמו את ה"פתרון הסופי" לבעיית היהודים. לדבריהם תופעת ההתבוללות היהודית בקרב החברה הגבוהה יוצרת מועקה גדולה בלב אניני הטעם. הם אינם מסוגלים לראות את היהודי והיהודיה המאוסים מצליחים בכשרונותיהם הברוכים לתפוס מקום של כבוד בכלכלת גרמניה, והחמור מכל, כניסתם של יהודים ויהודיות לחיי התרבות הגרמנית, בשירה בניגון בכתיבה יוצרת, באמנות, ובתחרויות שונות, המצב בלתי נסבל!

היה ברור שצריכים לחסל אותם. אבל היה ברור שזה לא יתקבל. היו מוכרחים לבנות מערכת תעמולה משומנת שתשלול את זכות קיומם של היהודים. הטענה המתקבלת ביותר היא שהיהודים הם נטל על כלכלת אירופה, והם מוצצי הדמים הגדולים מהעניים ההגונים וממעמד הביניים. במקביל יש להציגם כחשוכים ונבערים הפוגעים בתרבות הגבוהה, להגביר את המיסוי מהם עד להתמוטטותם, ואז להלאים את נכסיהם לממשל. ליצור בקרבם זעם שילַבֶּה קיצוני מטורף למעשה טירוף, ואז לפצוח במסע הרג וחרבן שיוצג כשמירה על הסדר הציבורי מפני היהודים הטרוריסטים. יש לסלול דרך למלחמות פנימיות ביניהם, זה ישרת אותנו באופן הנעלה ביותר, הם כבר יסבירו לנו למה הצד השני הוא מפלצתי ומסוכן, וכך יעשה גם הצד השני והשלישי והרביעי, אנחנו נצטרך רק להעמיד פורק עול מביניהם שיודע לקרוא שורות ומה שביניהם, והוא יאסוף את כל החומר הטוב ביותר, להצגות ולספרי תעמולה, ומשם הדרך קצרה להסכמה ציבורית רחבה להשמיד להרוג ולאבד את כל היהודים מנער ועד זקן טף ונשים ביום אחד.

אמא... את עדיין איתי, למה את חיוורת?!

 בתי... אמרת לי "הסטוריה", ואני שומעת ממך סיקור על מפלגת לפיד ושלילת החרדים!!!

אבא: אמא יקרה! לצערנו, את לא טועה. ממש לא. זה כבר תקופה ארוכה שהמלחמה בחרדִיוּת מתנהלת בכל החזיתות. האינטרנט גויס לשטיפת מח נוראית לצעירים ולצעירות שלנו, בפיתויים הירודים ביותר מושכים את הדור הצעיר לייאוש ואיבוד הכרת הערך העצמי, ומשם לשמד! להרס וחורבן! להתאבדויות! גם הבוגרים סומנו כמטרה, לכן בתים התפרקו, רוקנו מחִיוּתם, לחיי מוות של זהות כפולה, לתלישה אכזרית מכל העולמות. האינטרנט הוא הכלי החילוני לחיסול איטי של כל קהילות הקודש, על ידי פרסום הסכסוך והפלגנות והעצמתם, על ידי ציטוטים שונים שהוצאו או הושארו בהקשרם, ואז באות התגובות החולניות, והתגובות שלא נכנסות מובילות לפרסום נגדי, והשטן החילוני החולני מתמוגג... ובצדק... צעיר או צעירה חרדית שיקראו את כל הרפש הזה אולי עוד יאמרו לעצמם אין לנו חלק ונחלה לא עם זה ולא עם זה. משם הדרך קצרה לאיבוד המשמעת הקהילתית, איבוד הזהות, התנתקות מרועי הדור מקורי החיים עד למוות ויובש פנימי, וחוזר חלילה לסיפוקים רגעיים שכמוהם כשתיית מים מלוחים שוב ושוב, רחמנא ליצלן. זו החזית המרכזית.

החזית השניה גם בעידוד התקשורת האינטרנטית, הצגת החרדים כעדר מטומטם ההולך אחר עסקניו המושחתים המסובבים באף את רבניהם הזקנים המנותקים. שלילת סמכותם של חכמי ישראל בליצנות ועלילות שקר. סימון כל החרדים כבטלנים המכים ורודים בבניהם ובבנותיהם, מעלימי מס, משתמטים, קיצוניים ושונאי ישראל ושאר מרעין בישין, ומשם הדרך קצרה לשלילת זכויותיהם הבסיסיות כמו דיור מחיה קצבאות המגיעות להם עפ"י חוק תמורת המיסים וחלקם באוכלוסיה, והשלב הבא, תרשמו, שלילת זכות הבחירה למשתמטי שירות מטעמי דת [והוריהם]. בצורה כזו יישמר שלטון המיעוט החילוני [עד סילוקם על ידי הפלשתינים ואירגוני זכויות האדם האירופאיים].

ובינתיים, לפיד ושאר רפי השכל אינם קולטים את ההווה, במדה שהם נוהגים בנו, הקרנות האירופאיות נוהגות בהם, מממנים את הפילוגים ומנצחים עליהם, עד לחורבן והרס פנימי של מדינת היהודים. והם? צוחקים, מדושני עונג, הסקרים המוזמנים [על ידי אותה תקשורת שידעה לספר שפרס אז ניצח...] קורצים, ומרדימים את השותפים להמשיך ולרקוד כל הדרך אל התהום.

ואנחנו? לא נעים לספר. עדיין עסוקים בהתקוטטות ובסיפוק החומרים המשמשים לבעירה נגדנו... וצעירנו עדיין תוהים וטועים ומבולבלים. עוד לא קם הקול השפוי שיזכיר לנו שכולנו יהודים, ברווזים למטווח העולם כולו שמחכה למפלתנו. לא קמים קולות שפויים להפריד בין שני דעות למחלוקות שליטה מטורפות, לבין העיקרון של דבר אחד לדור על דעת חבריו חכמי ישראל, לעומת לגיטימציה של דעות נוספות שבמקומן מונחות. הבינו היטב! החלוקה ההגיונית הזו מוכרחת! רק כך נוכל להחזיר לעצמנו את האמון בעצמנו, בחכמינו, ובתורתנו. ואם כך יהיה אז נשוב אל הסיפוק בלימוד התורה וקבלתה מהזקנים, אל הרוגע וההדר שבצניעות, או אז נוכל כולנו להפנות עורף ובוז למעיינות המורעלים שסביבנו, וכל שונאינו ומשניאינו מבית ומחוץ לא יוכלו לנו.

רק אז, ולא שניה לפני, נוכל לשיר בלהט: עוצו עצה ותופר, דברו דבר ולא יקום, "כי עמנו אל", כי אכן, כשנהיה עמו, אז הוא יהיה עמנו....