שמואל בן עטר 2, צילום שמעון קופפרמן

רבי שמואל בן עטר

דבר המנהל

"את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק..."

כל מי ששמע את רדיו "כל האמת" במשך 13 שנה, נותר מלא התפעלות. משיעור לשיעור ומתוכנית אחת לשניה, "כל האמת" הפך לכלי המספק אוכל איכותי לנשמת כל רעב וצמא לרוחניות, כפי שביטא הנביא בחזונו: "לא רעב ללחם ולא צמא למים, כי אם לשמוע את דבר השם…"

לפי סקר של מכון מינה צמח, קרוב ל-250,000 מאזינים היו לרדיו "כל האמת". אנשים שנחשפו למסר שבשידורי האמונה, הביטחון ויראת השמים, חיו עם הרדיו מהבוקר ועד הערב. רבים המה המאזינים ששידורי רדיו "כל האמת" היווה עבורם הלכה למעשה "קביעת עיתים לתורה" במקומותיהם.

השידורים כללו שיעורי תורה מגדולי ישראל לצד תכניות למשפחה בנושאים כמו: שלום בית, חינוך ילדים, שאלות ותשובות של מאזינים, תיקון המידות ושירי קודש עריבים. כמו כן, תכניות החסד שעזרו ועוזרים למוסדות, חולים ואף הוקדש זמן לגיוס משאבים לחלוקת מצרכים לנזקקים.

בלתי נשכחת היא תכנית רישום הילדים למוסדות תורניים. כ-5,000 ילדים עברו למוסדות תורה בזכות השידורים, רובם שינו את דרכם לדרך התורה ורבים אחרים התחזקו. רדיו "כל האמת" עשה מהפכה אמיתית בעולם התקשורת, זאת, כזכור, למרות הקשיים הרבים שהוערמו עליו.

גדולי ישראל עמדו ועומדים מאחורינו מעודדים ומדרבנים אותנו להמשיך במפעל קדוש זה, וכפי שהבטיחו רבותינו: "שנזכה לשמוע את קול שופרו של משיח בכל האמת!".

ובע"ה, בקרוב מאוד "כל האמת" חוזר בגדול, והפעם באמצעות האינטרנט, כך שפעילותו תהיה באופן שרשויות החוק לא יוכלו עוד להצר את צעדיו, ובעזרת ה' – נעשה ונצליח!

בכבוד רב,
שמואל בן עטר
מנכ"ל רדיו "כל האמת"

סרט תיעודי

לפניכם: סרט תיעודי מרתק על אודות תחנת הרדיו "כל האמת" - צפייה מהנה!