בשיחה סגורה עם תלמידי חכמים ומקובלים בירושלים מסר הרב עמאר מסר מזעזע על חלום שבו נגלה אליו הבן איש חי ואמר לו שאם הרב יצחק ייבחר לראשון לציון אז מרן הרב עובדיה יסתלק מהעולם...

הרב עמאר טוען שהוא ניסה להיכנס למרן זצ"ל ולספר לו את דבר החלום ובני הבית מנעו ממנו להיכנס, הרב עמאר ציין שזאת סיבת רצונו שהר יצחק לא ייבחר "לא רציתי שמרן יסתלק מאיתנו" אמר.

את הדברים כאמור השמיע הרב עמאר בשיחה סגורה והדברים הגיעו לידי אחד הרבנים ששמע אותם ואמר שחובה שהציבור ידע על דבר החלום, "שידעו שהרב עמאר צדיק יסוד עולם וכל מעשיו לשם שמיים ואין לחלוק עליו. הוא אהובו של מרן ומרגיש כתלמיד לרבו וחלילה שיעז לצאת נגד מרן, וכל אלו שחרחרו ריב ומדון אוי להם מצערו של תלמיד חכם" אמר.

בהקלטה שהושמעה כאן ב"כל האמת" נשמע מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל לפני שנכנס לבית החולים בפעם האחרונה בשיחה עם הרב עמאר "אתה אור עולם, אתה צדיק" ועוד שבחים שחולקים ביניהם שני גדולי עולם.

בהקלטה ביקש ממנו מרן נרגשות שיברך אותו שיהיה בריא, אותו רב מוסיף ואומר שהרב עמאר וכן הצדיקים הגדולים בדור מתגלים להם על ידי צדיקים מעולם האמת דברים וגזירות שיוכלו למנוע אותם.

המעניין הוא שעוד רבנים התבטאו בעניין זה והייתה להם הרגשה שלא ייתכן שיהיו שני ראשונים לציון אבא ובן, לידי "כל האמת" הגיעו גם דברים מפי הרב ניר בן ארצי שאמר באחד ההרצאות שלו דברים ברוח זה.

המעמד האחרון של מרן היה בטקס ההכתרה כאשר ראה את בנו מוכתר לראשון לציון. זאת ההופעה הפומבית האחרונה של מרן בציבור בדיוק כפי שחלם הרב עמאר.

האזינו שוב להקלטה המדהימה של מרן זצ"ל עם הרב עמאר:

12 תגובות על “מזעזע – הרב עמאר:הבן איש חי אמר לי בחלום אם הרב יצחק ייבחר מרן יסתלק מאיתנו”

 1. קורצ'אק הגיב:

  יש לי בעיה חמורה ביותר עם הסיפור הזה. האם אתם רומזים חלילה שהגיע גם זמנו של הרב ישראל מאיר לאו להסתלק לרגל בחירת בנו הרב דוד לאו לרב הראשי???

 2. קורצ'אק הגיב:

  ואל תבינו אותי לא נכון. אני מאחל באמת מקרבה לב אורך ימים ושנים להרב ישראל מאיר לאו, הי"ו.אני רק תוהה על 'חלומו' של הרב עמאר, שכנראה לא היטה אלא תשקיף להירהורי לבו הוא שלא רצה לראות את הרב דוד יוסף בתפקיד, וכבר נאמר לגבי החלומות – אדם רואה מהירהורי לבו.

 3. דני הגיב:

  זה סתם קישוקשים

 4. ספרדי הגיב:

  אוי למי שמזלזל בו !

 5. טוריה הגיב:

  למה לא יתכן שיהיו שני ראשון לציון אבא ובן?????

 6. אברהם הגיב:

  בס"ד אני אומר שעם כל הצער רק הקדוש ברוך הוא לבדו קובע מתי יסתלק אדם מן העולם ועם הרב עמר לא הצליח להגיע אל מרן ולספר לו את החלום גם זה משמיים.
  נחמץ לי הלב לחשוב על כך שהייתה אפשרות תאורתית ורק תאורתית שמרן יכול היה להשאר אתנו עוד אבל אין עיצה ואין תושיה כנגד הי"ת

 7. אנה הגיב:

  טוב. אז הרב עובדיה נפטר מיד אחרי הבחירות.
  זה בגלל שהרב אמנון לא נבחר? הרב עמר לא זכר שזה ההיפך ממה שנאמר לו???

 8. גולש הגיב:

  מעניין שהוא לא אמר את זה לפני שמרן נפטר…

  לא היה אף חלום כזה מעולם!!!

 9. יצחק הגיב:

  מעניין שכל יום יש סיפור חדש

 10. twtryw הגיב:

  כל העניין פה הוא עין הרע. כמו למשל ההלכה שלא מעלים אב ובן אחד אחרי השני לקרוא בתורה. לראשל"צ יש הרבה יותר פרסום מאשר לרב הראשי האשכנזי, ולא כל-כך מחשיבים את הרב הראשי האשכנזי (ידוע ומפורסם).
  לכן, אם נניח שכל הכתוב פה אמת, יש בזה קצת היגיון.

 11. פלוני הגיב:

  חלומות שוא ידברו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.