הזרוע הצבאית של חמאס מפרסמת את תמונותיהם של הראשל”צ הגר”י יוסף, הרב ניר בן-ארצי, ח”כ גליק ומשה פייגלין כמיועדים לחיסול – כנקמה על הריגתו של אחמד ג'ראר.

בתיעוד שהגיע לידי 'אקטואליק', הערב בעזה, נראים חמושי ארגון הטרור חמאס על משאית ובה תמונת ענק של ג'ראר, שרצח לפני כחודש את הרב רזיאל שבח הי”ד וחוסל הלילה בידי כוח ימ”מ.

על שלט אחר נראות תמונותיהם של שבח ושל הרב איתמר בן-גל הי”ד שנרצח אתמול ליד אריאל, עם סימן של x על פניהם. לצידם, ניצבות תמונותיהם של – יבלחט”א, הראשון-לציון הגאון רבי יצחק יוסף, הרב ניר בן-ארצי ממושב תלמים, חבר-הכנסת יהודה גליק שכבר ניצל בעבר מניסיון חיסול וחבר-הכנסת.לשעבר משה פייגלין. רב נוסף, שתמונתו אינה ברורה דיה, הוא ככל הנראה הרב דב ליאור.

הבוקר הותר לפרסום כי בתום מאמץ מודיעיני ומבצעי מורכב ונחוש אשר החל מיד לאחר הפיגוע בו נרצח הרב רזיאל שבח ז"ל, נהרג לפנות בוקר במבצע משותף של שירות הביטחון הכללי, צה"ל והימ"מ של משטרת ישראל, אחמד נאצר ג'ראר, תושב ג'נין.

שר הביטחון, אביגדור ליברמן אמר בתגובה: "החשבון נסגר. אני מברך את צה"ל, השב"כ והימ"מ על פעולה מוצלחת. היה ברור שזה רק עניין של זמן, עד שנפגע בראש החוליה שרצחה את הרב רזיאל שבח ז"ל. אני מקווה ומאמין שבקרוב נשים את היד גם על רוצחו של הרב איתמר בן גל הי"ד."

ג'ראר היה פעיל מרכזי בתשתית הטרור האחראית לפיגוע הירי סמוך לחוות גלעד לפני כחודש, בו נרצח הרב רזיאל שבח ז"ל. ג'ראר השתתף באופן אישי בפיגוע.

במהלך ניסיון מעצרו, יצא המבוקש חמוש ממבנה בו הסתתר ביאמון ונורה ע"י הכוחות. על גופתו של המחבל נמצאו m16 ותיק עם מטענים. אין נפגעים לכוחותינו.

מחקירות שביצע השב"כ עולה כי התשתית מעורבת בנסיונות נוספים לבצע פיגועים ובתכנון פיגועים נוספים.

חקירת העצורים מקרב חברי התשתית נמשכת ועל יתר הפרטים מוטל צו איסור פרסום.

יצוין כי לפני יומיים עוד התפארו בבטאון החמאס, אלרסאלה על כך שהמבוקש אחמד ג'ראר, שעמד בראש חוליית הפיגוע בחוות גלעד מוביל "3/0" על כוחות הביטחון הישראלים לאחר שנכשלו לתפוס אותו. והנה הבוקר המשחק נגמר, וג'ראר חוסל.

לחיסול יש חשיבות עליונה בחיזוק התפיסה בצד הפלסטיני ששום מבוקש לא יכול להמלט מידי כוחות הביטחון הישראלי בשטחי הגדה.

באדיבות אקטואליק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.