ראש הממשלה שבר שתיקה בחמישי בלילה לאחר חצות וירה לכל הכיוונים # הוא העניק ראיון בלעדי לערוץ 20 החביב עליו והתייחס בחריפות לכל הפרסומים נגדו
מאת: ישראל לביא
נתניהו אמר: "אנחנו בעיצומו של קמפיין תקשורתי חסר תקדים שמטרתו להחליף את השלטון, אני בחרתי שלא להגיש את הלחי השנייה אלא להתראיין כאן בערוץ 20. כל התקשורת מגוייסת למסע הזה. יש כאן ניסיון לייצר אש מלאכותית".
על הצוללות אמר רה"מ כי הצוללות מבטיחות את הקיום של מדינת ישראל. "אני רציתי שש ואפילו יותר - היה מי שרצה חמש היה וויכוח והוכרע, קיבלנו את ההכרעה, הכל ממוסמך ומתועד. הרי חוקרים את זה חודשים אבל יודעים שאין שם כלום".
"שמרון ופילבר, אני מכיר אותם כאנשים ישרים וערכיים, אני בטוח ואין לי שום ספק שלא יהיה שום דבר שיצמד להם, אבל אין שום קשר אלי והם גם אומרים את זה, גם משרד המשפטים אמר את זה".
נתניהו הסביר שההחלטות לגבי הצוללות וגרמניה, הם נושאים רגישים וחשובים לעתידה של מדינת ישראל. אבל, הוסיף "הדיון הזה לא צריך להתקיים בציבור, הוא גורם נזק אמיתית למדינת ישראל. החוקרים יודעים את זה, כולם יודעים את זה. יודעים שאני לא חשוד. דבר אחד אני יכול להגיד, להשתמש בדבר הזה לסכן את ביטחונה של מדינת ישראל כדי לנסות להפיל ראש ממשלה, וזה מה שקורה כאן זה חסר אחריות".
נתניהו הסביר איך מתנהלים הדיווחים בתקשורת: "זו שיטה ממש סובייטית. לוקחים דבר שאין לו קשר אלי ושמים תמונה שלי יורד ועולה בצוללת - זו השיטה. אני לא מכיר את מיקי גנור. אני לא חשוד ולא עשיתי כלום לא ראוי על פי היועץ המשפטי לממשלה, להפך, עשיתי דבר ראוי מאוד. אני המחסום לפני עליית השמאל וצריך לסלק אותי, זה הצליח להם בעבר. לא צוללות, לא דובים, לא זבובים וגם לא בזק".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.