דוכני מזון ליום הולדת ילדים

השכרת דוכני מזון בכשרות מהודרת

מתכננים אירוע יום הולדת לילדים? החלטתם שהפעם אתם הולכים להשקיע? לפניכם טיפים והמלצות לתכנון נכון של אירוע יום הולדת לילדים, ומידע בנושא של השכרת דוכני מזון לימי הולדת לילדים בכשרות מהודרת שמתאימה למגזר הדתי

ה׳ בטבת ה׳תשע״ו

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

יום הולדת לילדים בכשרות מהודרת

הורים רבים מתקשים לתכנן אירוע יום הולדת לילדים, כאשר הם רוצים לערוך אירוע יום הולדת מושקע ומלא באטרקציות שילדים אוהבים. הנושא של הכשרות הוא כמובן אחד מהמרכיבים שמקשים את החיפוש אחרי הספקים השונים, שמציעים השכרת ציוד לאירועים, זאת לאור העובדה שמשפחות של חרדים צריכים את כל הציוד – בכשרות מהודרת!

חיפוש מהיר באינטרנט יוביל אתכם למגוון חברות שמציעות השכרת דוכני מזון לימי הולדת, ועוד מגוון אטרקציות שונות לאירוע. אטרקציות לימי הולדת כוללות מגוון רחב של השכרת מכונות מזון שונות, החל ממכונת גלידה אמריקאית ועד השכרת מכונת סוכר או מתקנים מתנפחים לילדים.

בכל הנוגע להשכרת אטרקציות, אין בעיה כלל.. הבעיה מתחילה כאשר מדובר במקרים של השכרת דוכני מזון לימי הולדת, אז כל המכונות והציוד חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים של כשרות מהודרת.

החיפוש באינטרנט יוביל אתכם לעשרות ספקים שונים ומגוונים, אך מלאכת הסינון כדי למצוא בתוכם את אלו שמציעות דוכני מזון לימי הולדת בכשרות מהודרת יכול להפוך לסבוך ומורכב עבור רוב האנשים. לאחר חיפוש מצאנו חברה אחת שמציעה השכרת ציוד ודוכני מזון לימי הולדת, והיא גם עומדת בתנאי כשרות גבוהים של בד"ץ העדה החרדית.

מדובר בחברה שנקראת ימבמבם, ואתם מוזמנים לבקר באתר של החברה כדי לראות את כל מגוון דוכני המזון שהיא מציעה לאירוע יום הולדת לילדים ובכלל.

 

איזה דוכני מזון כדאי להשכיר לימי הולדת לילדים?

האטרקציה הפופולארית ביותר בקרב ימי הולדת לילדים זה ללא ספק – השכרת מכונת גלידה אמריקאית. אך גם מכונת סוכר, מה שכולנו מכירים בתור "מכונת שערות סבתא" היא אטרקציה פופולארית שתעשה את העבודה נהדר! כמובן שתוכלו למצוא מגוון רחב של דוכני מזון לימי הולדת לילדים, כולל מכונת פופקורן, מכונת נקניקיות, מכונת ברד, מילקשייק, ועוד מגוון מוצרים רחב שיכול בהחלט להתאים לאירוע יום הולדת לילדים.

בחירת דוכני מזון לימי הולדת לילדים צריכה להתבצע בהתאם לגיל הילדים באירוע, כך שהאטרקציה תוכל לסקרן אותם ולמשוך את תשומת הלב שלהם. הסיבה העיקרית שדווקא השכרת מכונת גלידה אמריקאית או השכרת מכונת סוכר, הם האטרקציות הפופולאריות ביותר בקרב ימי הולדת לילדים, זה לא רק בגלל שזה טעים.. זה בעיקר בגלל שמדובר בשני דוכני מזון שהמוצר שהן מספקות צבעוני וגדול, כזה שמיד מושך את תשומת הלב של הילדים באירוע.

שערות סבתא, שמכינים במכונת סוכר, נראות גדולות ומרשימות כשהן מוכנות ועומדות על המקל שמוגש לילדים. וכמו כן, גם גלידה אמריקאית נראית גדולה ומרשימה כשהיא מוכנה להגשה על הגביע שמוגש לילדים, מה גם שהשילוב בין טעמי שוקולד ווניל בגלידה אמריקאית יוצר צבעוניות שמיד מושכת את תשומת ליבם של הילדים ומעוררת בהם סקרנות והתלהבות..

 

כמה זה עולה ?

מחיר השכרת דוכני מזון לימי הולדת לילדים נקבע על פי כמה פרמטרים משתנים. רוב החברות שמציעות השכרת ציוד ודוכני מזון לאירועים, יציגו בפניכם תחילה את מחיר השכרת המכונה עצמה – שהוא הדבר הזול ביותר בכל הסיפור. ברגע שתשמעו שמחיר השכרת מכונת גלידה אמריקאית לאירוע ילדים עולה רק 200 ₪, זה ישמע לכם זול ומפתה. אך למעשה זה לא נגמר רק במחיר השכרת המכונה, ויש עוד כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון!

אתם תצטרכו הובלה של המכונה למקום האירוע, ובנוסף גם התקנה וחיבור כדי שתוכל לעבוד. בנוסף תצטרכו גם הסבר מפורט כיצד מפעילים אותה בזמן האירוע, ואולי תעדיפו שיגיע אדם מטעם החברה כדי להפעיל אותה בזמן האירוע עצמו. כל אלו הם דברים שחשוב מאוד לברר כבר בשלב הראשוני.. וכך לקבל הערכת מחיר נכונה ומדויקת יותר לגבי מחיר השכרת דוכני מזון לימי הולדת לילדים באירוע שאתם מתכננים להפיק.

רוב החברות שמציעות השכרת דוכני מזון ואטרקציות לילדים, יציעו לכם גם את כל הפתרונות הנ"ל – החל מהובלת הציוד למקום האירוע, וכמובן גם שירות של התקנה ופירוק, ואם תרצו הם גם ישמחו להעמיד לרשותכם איש תפעול שיספק את המוצרים לילדים באירוע יום ההולדת. העניין הוא – שכל אחד מהשירותים הללו יגרור תוספת מחיר, ובסופו של דבר השכרת מכונת גלידה אמריקאית כבר לא תעלה לכם רק 200 ₪, אלא הרבה יותר..

דבר נוסף וחשוב – כדאי לוודא שיש לאותה חברה שמציעה השכרת ציוד לאירועים, את כל הרישיונות והביטוחים שנדרשים לציוד! במידה ויגרם נזק לאחת מהמכונות שהשכרתם, או במידה ומישהו ח"ו יפצע במהלך האירוע כתוצאה ממשהו שקשור לציוד שהשכרתם לאירוע – כדאי מאוד שתהיו מכוסים בכל הביטוחים הנדרשים!

 

כשרות בד"ץ העדה החרדית

בדיקת הכשרות בכל הנוגע להשכרת דוכני מזון לאירועים, לא כוללת רק את כשרות מוצרי המזון שמגיעים עם המכונה. הכשרות של המוצרים עצמם זה דבר שאפשר לוודא בקלות יתרה, מאחר ומדובר במוצרים סגורים שחייבת להיות עליהם חותמת כשרות. הבעיה מתחילה במכונות ובציוד עצמו! מדובר בדוכני מזון שאנשים משכירים לשימוש עצמי בזמן האירוע, לכן אין לאף אחד מושג באמת מה עבר על המכונה בזמן שהייתה בשימוש אצל לקוח שביצע הזמנה להשכרת הציוד.

כדאי ורצוי לוודא עם החברה שמציעה לכם השכרת דוכני מזון לימי הולדת לילדים את כל הפרטים הרלוונטיים שיבארו לכם את ההיסטוריה שהמכונה עברה בעת השימוש באירועים קודמים. חברת רצינית שמציעה השכרת ציוד לאירועים בכשרות מהודרת, תשמור מוצרים מסוימים לשימוש והשכרה אך ורק לציבור החרדי, כך ניתן לוודא בקלות שהמכונה אכן עומדת בתנאי הכשרות הרצויים ואין כל חשש להשתמש בה בזמן אירוע יום הולדת לילדים.

תוכלו למצוא דוכני מזון לימי הולדת בסוגי כשרויות שונים ומגוונים, החל מכשרות של בד"ץ העדה החרדית, ועד כשרויות נוספות כגון: בד"ץ בית יוסף, לנדא, חתם סופר פתח תקווה, שארית ישראל ועוד.. אתם רק צריכים לוודא שמעבר למוצרי המזון שמשמשים את הכנת המזון במכונה – גם המכונה עצמה עומדת בכל הסטנדרטים ההלכתיים שמחייבים אותה כדי לעמוד בכשרות מהודרת.

 

לצפיה בסרטון הדרכה בנושא השכרת דוכני מזון לימי הולדת בכשרות מהודרת, לחצו על הקישור:

https://www.youtube.com/watch?v=mMIqcyqfxRc

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.