"שידורי המהפכה": האזינו וצפו בסיפורה ההיסטורי של "כל האמת" – תחנת הרדיו הדתית הגדולה בעולם

למעלה מחמש שנים עברו מאז נסגרה תחנת הרדיו "כל האמת" ששידרה מורשת ומסורת לעם ישראל 24 שעות ביממה, זכינו לייסד את כל האמת בעצת גדולי ישראל ולהפעיל קרוב ל 15 שנה את שידורי "המהפכה" שהשפעתם מורגשת עד היום ורבים מייחלים ומצפים מתי ישמעו שוב את השידורים שכל כך אהבו

כ״ח באדר ב׳ ה׳תשע״ד

למעלה מחמש שנים עברו מאז נסגרה תחנת הרדיו "כל האמת" ששידרה מורשת ומסורת לעם ישראל 24 שעות ביממה, זכינו לייסד את כל האמת בעצת גדולי ישראל ולהפעיל קרוב ל 15 שנה את שידורי "המהפכה" שהשפעתם מורגשת עד היום ורבים מייחלים ומצפים מתי ישמעו שוב את השידורים שכל כך אהבו.

רבים הם המתחזקים ששינו את דרכם ואלפי ילדים שנרשמו לתלמודי תורה, מאות ששמרו טהרת המשפחה ורבבות שהרדיו הזה שינה את אורח החיים שלהם, שימש להם להם "קביעת עתים לתורה" ובלכתך בדרך, והגית בו מתוך שמחה ואמונה ובגובה העניים לכלל עם ישראל.

בסקר שנערך על ידי דוקטור מינה צמח הוערך שקרוב לשלש מאות אלף בתי אב בישראל האזינו לשידורים האלו. הייתה זו מסירות נפש של ממש בשל הסיכון להיתפס על ידי השלטונות שעשו כל מאמץ לשבש את מהלך השידורים ברדיפה מתמדת של אנשי התחנה והמשדרים.

חוק שעבר בכנסת שהסדיר את השידורים, בוטל מידית על ידי אדם דתי שהיה היועץ המשפטי לממשלה - רובינשטין. הרדיפה הייתה נוראה לא נתנו לתחנה דתית לשדר. התקשורת שהייתה לכוון אחד ונגד הפצת תורה לחמה בנו למרות שלכלל הציבור היו מגוון של ערוצי שידור ולדתיים בקושי כמה תחנות שידור, הם ידעו את הסוד של "כוחה של התקשורת" ואנחנו ב"כל האמת" השתמשנו בכוחה של התקשורת לדברים טובים. במבט לאחור אולי דווקא מתוך מסירות הנפש קיבלנו את כוחנו, כוח ההשפעה על רבבות שעד עתה לא מרוצים ממפת התקשורת הקיימת שכביכול מייצגת אותם ונותנת להם במה לצרכים שלהם.

חטא חטאו הפוליטיקאים הדתיים שפעלו מתוך אינטרס אישי להשתלט לנו את התחנה ולסדר אותה לאנשי שלומם מתוך חוסר הכרת הטוב, והכופר בטובת חברו למי שמסר נפשו למענם ולמען התורה כאילו כופר בטובתו של מקום.

"כל האמת" עבר ושרד שרי תקשורת ממפלגות שמאל וימין ומרכז שהבינו את הצורך בקיום התחנה ומדי פעם העלימו עין, עד כדי כך שמרן הרב עובדיה זצ"ל לאחר שסגרו אותנו יום אחד נפגש עם פרס, שהיה אז ראש הממשלה ואמר לו כי עליו לאפשר לנו לשוב לשדר ושידורים אלו יותר חשובים אפילו מתלמודי תורה.

למרן זצוק"ל היה יחס מיוחד ל"כל האמת", באחד הכנסים הוא סיפר כי הוא לא חש בטוב בגלל שסגרו את "כל האמת". את המכתב שכתב מרן על "כל האמת" אריה דרעי שמר בכיסו ותמיד היה מנופף בו כדי להזכיר את החשיבות של "כל האמת".

אך לצערנו דווקא בקדנציה ששימש שר חרדי במשרד התקשורת סגרו את הערוצים... ברשעות גמורה ובעלילות שווא של הפרעה לטיסות, דבר שהיום כולם מודים שהיה שקר ובבחינת "לא דובים ולא יער". שום הפרעה לא הייתה אולי הפרעה לאלו שעבדו על הבוחרים שלהם וסידרו את התחנה לאנשי שלומם, אותם פוליטיקאים חסרי לב וכמה "גיחזי" שעבדו על התורה ועל מרן ורבנן וניצלו את טוב לבם של גדולי ישראל והשתמשו בזה כדי לצבור כח והשפעה.

עוד יבוא יום שיתגלו כל אותם מחריבי הדת ורודפי התורה המלינים כיום בקול בוכים מזויף על רודפי התורה והם בעצמם פגעו בהפצת התורה הגדולה ביותר שהייתה לעם ישראל שהרי העיד מרן ש"כל האמת" יותר חשוב מתלמודי תורה.

ניצלו אותנו וזרקו אותנו עד שנתפסנו ושילמנו על זיכוי הרבים שלנו בישיבה בכלא... על כל הצער שגרמו לנו ולהמוני בית ישראל לזה אין מחילה וסליחה וכפרה.

יש לי המון מידע והמון הוכחות והקלטות ודברים לומר ומפאת חילול השם וציווי רבותיי עדיין לא הגיע הזמן. ייתכן ולא כדאי לפרסם אותם מכיוון שאנו יהודים מאמינים ולפעמים צריך גם לקבל את זה כגזירת השמיים.

אותי מטריד עדיין מה יעשו כל אותם שנגרם להם רפיון באמונה והיו רגילים להתחזק משיעורי התורה ולא כל כך מתחברים לפוליטיקה ולפטפטת שממלאת היום את התקשורת החרדית. התורה נקנית בצער ולפום צערא אגרא, אני לא מתחרט על זיכוי הרבים שזכינו במשך כמעט 15 שנה להנחיל עם ישראל על כל התוצאות שלו, קם דור חדש של מסבירים לטוב ולרע ועם כל הצניעות ערוצי הקודש ו"כל האמת" היו תופעה מיוחדת "שידורי המהפכה" לא ישכחו ואולי יבוא יום וכולנו תפילה שתרבה הדעת בעם ישראל ותחזור העטרה ליושנה. אמן.

תגובה אחת על “"שידורי המהפכה": האזינו וצפו בסיפורה ההיסטורי של "כל האמת" – תחנת הרדיו הדתית הגדולה בעולם”

  1. נחמן הגיב:

    אני שבן 19 פלוס אני מאוד הייתי שמח שתחזור לשדר .בתור ילד הייתי מת עליכם ואגב אתם יכולים לחזור עוד. תודות לחבר הכנסת אני לא זוכר את השם שלו .עכשיו הוא הוציא חוק שמסוגל את כל תחנות הרדיו והטלבויזיה השמאלנית. להתראות.!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.